Các mẫu khác của hãng Zetor
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 114 phương tiện T1 dòng xe Zetor 25K, đưa mẫu xe này lên vị trí 36. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại T1 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 827 xe riêng biệt và 3 397 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 827 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 3 397 |
| Kiểm định định kỳ | 2 577 |
| Kết quả “đạt” | 95,3 % |
| Bản ghi có số km | 405 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 17.10.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 2 577. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 577 | 95,3 % |
| Evidencní kontrola | 563 | — |
| Opakovaná | 81 | — |
| Historického vozidla | 77 | — |
| Pred registrací | 44 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 32 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 20 | — |
| Historického vozidla - opakovaná | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 2 183 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 2 081, tedy 95,3 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 2 081 | 95,3 % |
| Kết quả 2 | 63 | 2,9 % |
| Kết quả 3 | 39 | 1,8 % |
| Khác / không ghi rõ | 394 | 18,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 1.1.6.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 15 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 15 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 13 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 10 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 10 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 9 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 8 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 7 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 6 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 6 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 5 |
| 3.3.4.1 | A | Hư hỏng zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 4 |
| 4.4.4.1.2 | B | Frekvence přerušování světla u směrových světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ±30 krát/min). | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 115 | 85 |
| 2025 | 176 | 121 |
| 2024 | 231 | 173 |
| 2023 | 269 | 226 |
| 2022 | 196 | 157 |
| 2021 | 221 | 184 |
| 2020 | 215 | 187 |
| 2019 | 250 | 209 |
| 2018 | 180 | 146 |
| 2017 | 144 | 103 |
| 2016 | 125 | 86 |
| 2015 | 312 | 179 |
| 2014 | 169 | 124 |
| 2013 | 186 | 141 |
| 2012 | 148 | 123 |
| 2011 | 146 | 106 |
| 2010 | 142 | 105 |
| 2009 | 152 | 112 |
| 2008 | 20 | 10 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| John Deere 6430 | 132 | 1 491 | 97,9 % |
| Zetor 7045 | 127 | 9 583 | 94,8 % |
| Zetor 8111 | 120 | 3 015 | 95,6 % |
| Zetor 10145 | 118 | 3 238 | 95,1 % |
| New Holland T 5050 | 115 | 1 245 | 96,2 % |
| Zetor 25K (mẫu xe hiện tại) | 114 | 2 577 | 95,3 % |
| Zetor 5245 | 108 | 8 755 | 95,7 % |
| Zetor 5511 | 107 | 9 220 | 95,4 % |
| Zetor 4611 | 100 | 4 289 | 95,9 % |
| Zetor 11441 | 99 | 1 871 | 96,4 % |
| Claas Xerion | 98 | 476 | 99,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.