Các mẫu khác của hãng Zetor
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 171 phương tiện T1 dòng xe Zetor 7745, đưa mẫu xe này lên vị trí 24. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại T1 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 710 xe riêng biệt và 32 587 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 710 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 32 587 |
| Kiểm định định kỳ | 27 556 |
| Kết quả “đạt” | 95,5 % |
| Bản ghi có số km | 21 993 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 12.09.2008 – 20.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 27 556. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 27 556 | 95,5 % |
| Evidencní kontrola | 3 210 | — |
| Opakovaná | 932 | — |
| Pred registrací | 554 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 277 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 43 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 7 | — |
| Technická silniční kontrola | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
Z 23 748 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 22 676, tedy 95,5 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 22 676 | 95,5 % |
| Kết quả 2 | 727 | 3,1 % |
| Kết quả 3 | 345 | 1,5 % |
| Khác / không ghi rõ | 3 808 | 16,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.9.7.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 373 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 207 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 197 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 125 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 108 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 92 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 89 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 83 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 82 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 76 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 71 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 68 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 62 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 53 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 52 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 1 179 | 1 127 |
| 2025 | 1 961 | 1 807 |
| 2024 | 2 843 | 2 650 |
| 2023 | 2 162 | 1 950 |
| 2022 | 1 768 | 1 536 |
| 2021 | 2 361 | 2 065 |
| 2020 | 3 222 | 2 920 |
| 2019 | 2 342 | 2 043 |
| 2018 | 1 732 | 1 459 |
| 2017 | 1 342 | 1 022 |
| 2016 | 1 796 | 1 421 |
| 2015 | 1 518 | 1 151 |
| 2014 | 1 136 | 853 |
| 2013 | 1 338 | 1 050 |
| 2012 | 2 062 | 1 743 |
| 2011 | 1 158 | 843 |
| 2010 | 1 148 | 806 |
| 2009 | 1 365 | 1 039 |
| 2008 | 154 | 71 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| John Deere 6230 | 200 | 2 614 | 97,0 % |
| Zetor 16145 | 184 | 5 775 | 95,3 % |
| Zetor 25A | 180 | 3 295 | 96,0 % |
| Zetor 12145 | 177 | 6 128 | 94,8 % |
| Zetor 3511 | 174 | 4 426 | 96,5 % |
| Zetor 7745 (mẫu xe hiện tại) | 171 | 27 556 | 95,5 % |
| Zetor Forterra | 169 | 6 708 | 96,0 % |
| Zetor 5611 | 148 | 14 856 | 95,4 % |
| Zetor 50 | 143 | 6 046 | 95,6 % |
| Zetor 7341 | 137 | 3 129 | 95,3 % |
| Case IH Farmall | 134 | 1 148 | 97,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.