Další modely značky Derbi
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 20 vozidel kategorie LC modelové řady Derbi Boulevard, což toto vozidlo řadí na 495. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 71 různých vozidel a 278 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 71 |
| Evidované prohlídky | 278 |
| Pravidelné prohlídky | 180 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,7 % |
| Záznamy s tachometrem | 277 |
| Dostupné období | 09.04.2009 – 20.07.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 180. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 180 | 96,7 % |
| Evidencní kontrola | 53 | — |
| Pred registrací | 28 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 10 | — |
| Opakovaná | 6 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
Z 180 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 174, tedy 96,7 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 174 | 96,7 % |
| Výsledek 2 | 6 | 3,3 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 8 | 8 |
| 2025 | 13 | 6 |
| 2024 | 17 | 13 |
| 2023 | 18 | 10 |
| 2022 | 12 | 9 |
| 2021 | 11 | 6 |
| 2020 | 17 | 13 |
| 2019 | 18 | 14 |
| 2018 | 19 | 15 |
| 2017 | 14 | 10 |
| 2016 | 24 | 15 |
| 2015 | 18 | 9 |
| 2014 | 23 | 12 |
| 2013 | 18 | 10 |
| 2012 | 21 | 13 |
| 2011 | 8 | 4 |
| 2010 | 14 | 10 |
| 2009 | 5 | 3 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Suzuki SV | 21 | 2 182 | 94,2 % |
| Yamaha 600 | 21 | 1 444 | 94,2 % |
| Yamaha XG250 | 21 | 332 | 98,2 % |
| Baotian BT125T-3 | 20 | 94 | 93,6 % |
| Cagiva Elefant | 20 | 433 | 94,0 % |
| Derbi Boulevard (aktuální model) | 20 | 180 | 96,7 % |
| Derbi Rambla | 20 | 92 | 98,9 % |
| Harley-Davidson Flhrc | 20 | 233 | 97,9 % |
| Harley-Davidson XL1200C | 20 | 266 | 97,0 % |
| Jonway Wing | 20 | 119 | 97,5 % |
| Kawasaki ZX | 20 | 915 | 92,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.