Další modely značky Harley-Davidson
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 10 vozidel kategorie LC modelové řady Harley-Davidson FL1, což toto vozidlo řadí na 694. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 119 různých vozidel a 1 508 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 119 |
| Evidované prohlídky | 1 508 |
| Pravidelné prohlídky | 1 104 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 95,1 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 474 |
| Dostupné období | 05.12.2008 – 10.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 104. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 104 | 95,1 % |
| Evidencní kontrola | 269 | — |
| Opakovaná | 55 | — |
| Pred registrací | 39 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 35 | — |
| Na žádost zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 1 102 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 048, tedy 95,1 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 048 | 95,1 % |
| Výsledek 2 | 52 | 4,7 % |
| Výsledek 3 | 2 | 0,2 % |
| Jiný / neuvedený | 2 | 0,2 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.1.2.4.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 2 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 10 | 8 |
| 2025 | 12 | 8 |
| 2024 | 16 | 10 |
| 2023 | 72 | 55 |
| 2022 | 96 | 71 |
| 2021 | 82 | 59 |
| 2020 | 68 | 43 |
| 2019 | 63 | 43 |
| 2018 | 162 | 128 |
| 2017 | 97 | 79 |
| 2016 | 156 | 116 |
| 2015 | 119 | 83 |
| 2014 | 144 | 111 |
| 2013 | 98 | 79 |
| 2012 | 124 | 95 |
| 2011 | 99 | 62 |
| 2010 | 59 | 38 |
| 2009 | 30 | 16 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha SR 250 | 11 | 97 | 99,0 % |
| Aprilia M35 | 10 | 194 | 98,5 % |
| Aprilia RS 250 | 10 | 113 | 92,9 % |
| Aprilia SR 150 | 10 | 166 | 94,6 % |
| BMW R21 | 10 | 132 | 98,5 % |
| Harley-Davidson FL1 (aktuální model) | 10 | 1 104 | 95,1 % |
| Honda CB 600 | 10 | 651 | 95,2 % |
| Honda CB900F | 10 | 1 178 | 96,2 % |
| Honda CBR600RR | 10 | 358 | 94,4 % |
| Honda FES125 | 10 | 368 | 94,8 % |
| Husaberg TE 300 | 10 | 68 | 88,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.