Další modely značky Harley-Davidson
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 28 vozidel kategorie LC modelové řady Harley-Davidson XLH 883, což toto vozidlo řadí na 420. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 108 různých vozidel a 675 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 108 |
| Evidované prohlídky | 675 |
| Pravidelné prohlídky | 504 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 93,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 642 |
| Dostupné období | 05.09.2008 – 25.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 504. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 504 | 93,3 % |
| Evidencní kontrola | 98 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 33 | — |
| Opakovaná | 21 | — |
| Pred registrací | 16 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 504 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 470, tedy 93,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 470 | 93,3 % |
| Výsledek 2 | 30 | 6,0 % |
| Výsledek 3 | 4 | 0,8 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 15 | 13 |
| 2025 | 22 | 15 |
| 2024 | 26 | 19 |
| 2023 | 26 | 18 |
| 2022 | 22 | 19 |
| 2021 | 30 | 24 |
| 2020 | 22 | 14 |
| 2019 | 25 | 19 |
| 2018 | 44 | 35 |
| 2017 | 44 | 38 |
| 2016 | 44 | 33 |
| 2015 | 49 | 39 |
| 2014 | 43 | 34 |
| 2013 | 47 | 40 |
| 2012 | 54 | 39 |
| 2011 | 58 | 39 |
| 2010 | 52 | 37 |
| 2009 | 49 | 27 |
| 2008 | 3 | 2 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Benelli Velvet | 28 | 367 | 89,4 % |
| Ducati 748 | 28 | 353 | 94,6 % |
| Ducati 750 | 28 | 417 | 92,8 % |
| Harley-Davidson Fxdb | 28 | 307 | 96,1 % |
| Harley-Davidson Vrscdx | 28 | 253 | 95,7 % |
| Harley-Davidson XLH 883 (aktuální model) | 28 | 504 | 93,3 % |
| Honda CBF 125M | 28 | 327 | 98,2 % |
| Honda CBX 1000 | 28 | 134 | 96,3 % |
| Aprilia Mana 850 | 27 | 194 | 96,9 % |
| Generic XOR 125 | 27 | 404 | 95,1 % |
| Suzuki Epicuro | 27 | 355 | 94,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.