Další modely značky John Deere
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 32 traktorů modelové řady John Deere 6920S, což tento traktor řadí na 120. místo mezi traktory kategorie T1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 93 různých vozidel a 797 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 93 |
| Evidované prohlídky | 797 |
| Pravidelné prohlídky | 684 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,4 % |
| Záznamy s tachometrem | 537 |
| Dostupné období | 27.02.2009 – 25.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 684. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 684 | 97,4 % |
| Evidencní kontrola | 77 | — |
| Opakovaná | 14 | — |
| Pred registrací | 11 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 9 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 572 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 557, tedy 97,4 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 557 | 97,4 % |
| Výsledek 2 | 12 | 2,1 % |
| Výsledek 3 | 3 | 0,5 % |
| Jiný / neuvedený | 112 | 19,6 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.9.7.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 14 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 5 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 3.2.1.2 | A | Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 3 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 3 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 2 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 2 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 4.9.2.1.1 | A | Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. | 1 |
| 3.3.4.1 | A | Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 58 | 58 |
| 2025 | 47 | 45 |
| 2024 | 62 | 53 |
| 2023 | 64 | 58 |
| 2022 | 68 | 59 |
| 2021 | 46 | 38 |
| 2020 | 55 | 46 |
| 2019 | 71 | 61 |
| 2018 | 79 | 71 |
| 2017 | 32 | 19 |
| 2016 | 27 | 23 |
| 2015 | 24 | 22 |
| 2014 | 39 | 32 |
| 2013 | 18 | 13 |
| 2012 | 28 | 16 |
| 2011 | 28 | 22 |
| 2010 | 39 | 39 |
| 2009 | 12 | 9 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Deutz-Fahr Agroplus | 33 | 363 | 95,4 % |
| John Deere 6150R | 33 | 355 | 97,8 % |
| New Holland T7.210 | 33 | 257 | 98,7 % |
| Zetor 8045 | 33 | 3 529 | 94,2 % |
| Fendt 828 | 32 | 220 | 99,5 % |
| John Deere 6920S (aktuální model) | 32 | 684 | 97,4 % |
| John Deere 7830 | 32 | 477 | 97,5 % |
| Case Magnum | 31 | 1 247 | 96,1 % |
| John Deere 7800 | 31 | 695 | 94,2 % |
| John Deere 8100 | 31 | 753 | 96,9 % |
| Claas Atos | 30 | 110 | 99,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.