Další modely značky John Deere
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 40 traktorů modelové řady John Deere 7820, což tento traktor řadí na 95. místo mezi traktory kategorie T1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 105 různých vozidel a 682 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 105 |
| Evidované prohlídky | 682 |
| Pravidelné prohlídky | 592 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 95,6 % |
| Záznamy s tachometrem | 446 |
| Dostupné období | 30.09.2008 – 14.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 592. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 592 | 95,6 % |
| Evidencní kontrola | 64 | — |
| Opakovaná | 17 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 5 | — |
| Pred registrací | 4 | — |
Z 499 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 477, tedy 95,6 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 477 | 95,6 % |
| Výsledek 2 | 17 | 3,4 % |
| Výsledek 3 | 5 | 1,0 % |
| Jiný / neuvedený | 93 | 18,6 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.9.7.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 14 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 5 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 5 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 4 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 3.2.1.2 | A | Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 8.2.2.2.2.9 | B | Překročeny doby akcelerace. | 1 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 1 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 1 |
| 8.2.2.2.2.1 | B | Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.6.1.1.1 | A | Nesvítí některý zpětný světlomet. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 33 | 32 |
| 2025 | 45 | 38 |
| 2024 | 41 | 37 |
| 2023 | 39 | 34 |
| 2022 | 54 | 50 |
| 2021 | 66 | 56 |
| 2020 | 59 | 52 |
| 2019 | 34 | 32 |
| 2018 | 47 | 43 |
| 2017 | 43 | 32 |
| 2016 | 34 | 29 |
| 2015 | 19 | 16 |
| 2014 | 26 | 22 |
| 2013 | 36 | 30 |
| 2012 | 30 | 25 |
| 2011 | 19 | 16 |
| 2010 | 23 | 19 |
| 2009 | 30 | 25 |
| 2008 | 4 | 4 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Same Dorado | 43 | 536 | 96,4 % |
| John Deere 6210R | 42 | 523 | 98,6 % |
| New Holland T7.315 | 41 | 173 | 98,1 % |
| Zetor 10641 | 41 | 919 | 96,6 % |
| John Deere 6920 | 40 | 553 | 98,2 % |
| John Deere 7820 (aktuální model) | 40 | 592 | 95,6 % |
| Zetor 7340 | 40 | 2 497 | 95,9 % |
| New Holland T 7050 | 39 | 539 | 99,4 % |
| New Holland T6020 | 39 | 589 | 98,7 % |
| Ursus C 355 | 39 | 1 172 | 95,9 % |
| Fendt 720 | 38 | 145 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.