Další modely značky New Holland
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 26 traktorů modelové řady New Holland T7.250, což tento traktor řadí na 148. místo mezi traktory kategorie T1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 82 různých vozidel a 509 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 82 |
| Evidované prohlídky | 509 |
| Pravidelné prohlídky | 418 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 99,2 % |
| Záznamy s tachometrem | 430 |
| Dostupné období | 18.01.2013 – 15.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 418. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 418 | 99,2 % |
| Evidencní kontrola | 82 | — |
| Pred registrací | 6 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 360 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 357, tedy 99,2 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 357 | 99,2 % |
| Výsledek 2 | 1 | 0,3 % |
| Výsledek 3 | 2 | 0,6 % |
| Jiný / neuvedený | 58 | 16,1 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.9.7.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 4 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 1 |
| 4.8.1.2.2 | A | Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
| 4.12.1.2.1 | A | Nepovinné (jiné volitelné) světelné zařízení nelze uvést v činnost. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2013 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 24 | 24 |
| 2025 | 38 | 35 |
| 2024 | 63 | 58 |
| 2023 | 65 | 58 |
| 2022 | 49 | 39 |
| 2021 | 55 | 41 |
| 2020 | 57 | 50 |
| 2019 | 74 | 62 |
| 2018 | 38 | 28 |
| 2017 | 20 | 12 |
| 2016 | 13 | 8 |
| 2015 | 7 | 3 |
| 2014 | 5 | 0 |
| 2013 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Ursus C 385 | 27 | 4 603 | 94,8 % |
| Zetor 4712 | 27 | 225 | 97,1 % |
| Zetor 5011 | 27 | 5 157 | 95,5 % |
| Zetor 9540 | 27 | 2 953 | 97,0 % |
| Fendt 718 | 26 | 292 | 99,6 % |
| New Holland T7.250 (aktuální model) | 26 | 418 | 99,2 % |
| Same Iron | 26 | 391 | 97,0 % |
| Zetor 11741 | 26 | 599 | 96,4 % |
| Zetor 140 | 26 | 672 | 93,9 % |
| Zetor 6245 | 26 | 9 162 | 95,5 % |
| Zetor 6711 | 26 | 2 787 | 95,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.