Další modely značky Nunc
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| 82 | 8 | 335 |
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 62 přípojných vozidel modelové řady Nunc 38, což toto přípojné vozidlo řadí na 8. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O3 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| 82 | 8 | 335 |
Souhrn vychází z 218 různých vozidel a 2 449 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 218 |
| Evidované prohlídky | 2 449 |
| Pravidelné prohlídky | 1 965 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 91,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 249 |
| Dostupné období | 10.10.2008 – 31.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 965. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 965 | 91,0 % |
| Evidencní kontrola | 243 | — |
| Opakovaná | 167 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 64 | — |
| Na žádost zákazníka | 8 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 1 964 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 788, tedy 91,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 788 | 91,0 % |
| Výsledek 2 | 96 | 4,9 % |
| Výsledek 3 | 80 | 4,1 % |
| Jiný / neuvedený | 1 | 0,1 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 1.1.9.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 24 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 14 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 12 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 9 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 7 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 5 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 2 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 2 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 6.2.11.2 | B | Stojan u motocyklu chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.8.1.2.1 | A | Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 4.6.1.1.1 | A | Nesvítí některý zpětný světlomet. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 41 | 37 |
| 2025 | 60 | 52 |
| 2024 | 80 | 70 |
| 2023 | 81 | 66 |
| 2022 | 77 | 53 |
| 2021 | 98 | 74 |
| 2020 | 99 | 83 |
| 2019 | 105 | 88 |
| 2018 | 116 | 89 |
| 2017 | 131 | 106 |
| 2016 | 168 | 120 |
| 2015 | 202 | 154 |
| 2014 | 174 | 144 |
| 2013 | 172 | 137 |
| 2012 | 202 | 166 |
| 2011 | 205 | 171 |
| 2010 | 203 | 164 |
| 2009 | 208 | 173 |
| 2008 | 27 | 18 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Svan CHT101 | 227 | 2 601 | 91,8 % |
| BG CA1 | 173 | 1 859 | 94,4 % |
| MOS APS | 161 | 2 619 | 90,1 % |
| Krone SE | 155 | 1 111 | 95,1 % |
| Šich Trailer Sita | 102 | 687 | 89,1 % |
| Svan CHTP10 | 88 | 3 445 | 89,3 % |
| ZDT PU | 80 | 1 803 | 91,4 % |
| Nunc 38 (aktuální model) | 62 | 1 965 | 91,0 % |
| G.t.s. Poběžovice PJT | 56 | 498 | 90,8 % |
| Gniotpol G4080 | 47 | 153 | 92,2 % |
| BG CA1E | 44 | 353 | 97,7 % |
| Fliegl TTS | 43 | 677 | 82,0 % |
| Wecon PC1 | 35 | 229 | 96,9 % |
| HW 60.11 | 33 | 1 764 | 90,1 % |
| Agados Madona | 29 | 173 | 93,1 % |
| BGV NPV | 22 | 511 | 85,7 % |
| Bagela BA | 14 | 149 | 85,9 % |
| Svan CHTP08 | 11 | 499 | 90,0 % |
| BSS A3 | 8 | 903 | 92,9 % |
| Nunc 82 | 8 | 335 | 80,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.