Other models of this make Kawasaki
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 99 vehicles LC model line Kawasaki 1400, ranking this model 173. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 223 distinct vehicles and 995 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 223 |
| Recorded inspections | 995 |
| Regular inspections | 602 |
| Pass result | 97.5 % |
| Mileage records | 988 |
| Available period | Sep 26, 2008 – Sep 7, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 602. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 602 | 97.5 % |
| Evidencní kontrola | 252 | — |
| Pred registrací | 85 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 39 | — |
| Opakovaná | 13 | — |
| On-request inspection zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 602 regular inspections with a known result passed 587, tedy 97.5 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 587 | 97.5 % |
| Result 2 | 15 | 2.5 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.8.2.2.1 | B | Použita nehomologovaná / neschválená odrazka. | 1 |
| 4.7.2.1.3 | A | Elektrické zapojení osvětlení zadní tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 49 | 41 |
| 2025 | 51 | 45 |
| 2024 | 54 | 36 |
| 2023 | 67 | 47 |
| 2022 | 70 | 42 |
| 2021 | 65 | 47 |
| 2020 | 59 | 34 |
| 2019 | 60 | 26 |
| 2018 | 96 | 61 |
| 2017 | 85 | 54 |
| 2016 | 77 | 47 |
| 2015 | 71 | 43 |
| 2014 | 61 | 37 |
| 2013 | 42 | 21 |
| 2012 | 40 | 13 |
| 2011 | 27 | 5 |
| 2010 | 11 | 3 |
| 2009 | 6 | 0 |
| 2008 | 4 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Moto Guzzi Breva 1100 | 105 | 802 | 97.6 % |
| Honda X8R-S | 103 | 1,328 | 96.8 % |
| Jawa Pionýr | 103 | 2,467 | 94.2 % |
| Kawasaki ER 500 | 103 | 3,638 | 96.8 % |
| Yamaha XV1900 | 101 | 1,093 | 95.8 % |
| Kawasaki 1400 (current model) | 99 | 602 | 97.5 % |
| Yamaha FZ8 | 99 | 1,008 | 96.2 % |
| Lintex HT125T-28 | 98 | 1,029 | 96.8 % |
| Piaggio Gilera | 98 | 1,489 | 95.4 % |
| Honda XL700V | 96 | 1,433 | 98.3 % |
| Aprilia SL 750 | 95 | 927 | 96.4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.