Other models of this make Kawasaki
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 379 vehicles LC model line Kawasaki Z 1000, ranking this model 41. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 940 distinct vehicles and 5,763 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 940 |
| Recorded inspections | 5,763 |
| Regular inspections | 3,199 |
| Pass result | 94.3 % |
| Mileage records | 5,701 |
| Available period | Oct 7, 2008 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 3,199. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3,199 | 94.3 % |
| Evidencní kontrola | 1,746 | — |
| Pred registrací | 414 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 217 | — |
| Opakovaná | 165 | — |
| On-request inspection zákazníka | 12 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 6 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 3,199 regular inspections with a known result passed 3,018, tedy 94.3 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 3,018 | 94.3 % |
| Result 2 | 173 | 5.4 % |
| Result 3 | 8 | 0.3 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.8.2.1.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.8.2.1.1 | B | Vehicle není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 4 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 3.3.3.2 | B | Některé povinné zařízení pro nepřímý výhled, při sezení na místě řidiče v normální jízdní poloze, nezajišťuje předepsané pole výhledu směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo nebo zařízení kamera -monitor nefunguje správně nebo není funkční. | 1 |
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
| 4.2.1.1.4 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna zdroje světla. | 1 |
| 4.4.4.1.2 | B | Frekvence přerušování světla u směrových světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ±30 krát/min). | 1 |
| 4.7.2.1.1 | B | Zařízení neosvětluje nebo neosvětluje dostatečně zadní tabulku registrační značky. | 1 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
| 4.4.3.3.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro směrové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.4.4.1.1 | A | Frekvence přerušování světla u výstražných světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ±30 krát/min). | 1 |
| 0.1.2.3 | B | Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. | 1 |
| 4.3.2.1.3 | C | Po aktivaci brzdy se na vozidle neuvedou v činnost brzdová světla. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 205 | 183 |
| 2025 | 226 | 170 |
| 2024 | 255 | 168 |
| 2023 | 314 | 203 |
| 2022 | 379 | 242 |
| 2021 | 351 | 173 |
| 2020 | 357 | 136 |
| 2019 | 318 | 136 |
| 2018 | 495 | 305 |
| 2017 | 439 | 239 |
| 2016 | 430 | 244 |
| 2015 | 392 | 210 |
| 2014 | 370 | 204 |
| 2013 | 308 | 154 |
| 2012 | 279 | 151 |
| 2011 | 248 | 116 |
| 2010 | 224 | 108 |
| 2009 | 162 | 57 |
| 2008 | 11 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Gilera Runner | 395 | 4,996 | 95.1 % |
| KTM 300 | 393 | 1,001 | 91.8 % |
| Aprilia Scarabeo | 389 | 3,623 | 95.2 % |
| Peugeot Satelis | 383 | 1,788 | 97.5 % |
| KTM 350 | 382 | 745 | 93.3 % |
| Kawasaki Z 1000 (current model) | 379 | 3,199 | 94.3 % |
| Kawasaki Z 750 | 379 | 4,198 | 93.7 % |
| Aprilia Atlantic | 354 | 3,104 | 96.1 % |
| Suzuki GSX | 340 | 15,700 | 94.3 % |
| Honda XL1000V | 339 | 8,321 | 98.5 % |
| BMW R 1100 | 329 | 4,203 | 97.4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.