Other models of this make Kawasaki
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 509 vehicles LC model line Kawasaki ER-6N, ranking this model 30. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 1,123 distinct vehicles and 6,925 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 1,123 |
| Recorded inspections | 6,925 |
| Regular inspections | 4,081 |
| Pass result | 95.7 % |
| Mileage records | 6,861 |
| Available period | Oct 14, 2008 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 4,081. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 4,081 | 95.7 % |
| Evidencní kontrola | 1,950 | — |
| Pred registrací | 497 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 221 | — |
| Opakovaná | 164 | — |
| On-request inspection zákazníka | 5 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 4,081 regular inspections with a known result passed 3,905, tedy 95.7 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 3,905 | 95.7 % |
| Result 2 | 163 | 4.0 % |
| Result 3 | 13 | 0.3 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 5.2.3.6.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 5 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 2 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 2 |
| 6.1.7.9 | B | Povinný ochranný kryt řetězu / řemenice u převodového ústrojí je poškozen natolik, že neplní svůj účel nebo neodpovídá požadavkům nebo chybí (např. u motocyklu). | 2 |
| 6.2.7.1.1 | B | Ovladač vozidla je poškozený, nefunguje správně, nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče (např. ostré hrany na řadicí páce, pedálech / ručních pákách) nebo neodpovídá požadavkům (např. u ručních ovladačů motocyklů chybí předepsané zaoblení). | 2 |
| 8.1.1.1 | B | Hlučnost zjevně přesahuje úroveň povolenou v požadavcích. | 2 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.8.1.1.4 | B | Odrazka poškozená tak, že stav poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 1.1.2.6.1 | B | Systém ovládání provozní brzdy vozidla neodpovídá požadavkům (např. u motocyklů kat. L5, L6, L7). | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 310 | 280 |
| 2025 | 396 | 305 |
| 2024 | 346 | 244 |
| 2023 | 401 | 243 |
| 2022 | 461 | 280 |
| 2021 | 480 | 269 |
| 2020 | 384 | 175 |
| 2019 | 412 | 183 |
| 2018 | 580 | 375 |
| 2017 | 554 | 339 |
| 2016 | 501 | 283 |
| 2015 | 457 | 260 |
| 2014 | 460 | 271 |
| 2013 | 342 | 188 |
| 2012 | 335 | 183 |
| 2011 | 204 | 85 |
| 2010 | 190 | 90 |
| 2009 | 101 | 27 |
| 2008 | 11 | 1 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Triumph Speed | 661 | 2,593 | 93.3 % |
| KTM 690 | 646 | 2,153 | 91.6 % |
| Aprilia Pegaso | 552 | 7,055 | 96.3 % |
| KTM 990 | 514 | 3,624 | 95.8 % |
| Yamaha XV 750 | 512 | 5,018 | 95.8 % |
| Kawasaki ER-6N (current model) | 509 | 4,081 | 95.7 % |
| BMW K 1200 | 490 | 4,288 | 97.3 % |
| Yamaha XV 1100 | 451 | 6,481 | 95.8 % |
| Triumph Bonneville | 431 | 1,514 | 96.8 % |
| KTM 450 | 414 | 2,487 | 90.7 % |
| Yamaha XVS 650 | 396 | 9,224 | 95.9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.