Other models of this make Kawasaki
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 116 vehicles LC model line Kawasaki ZX 600, ranking this model 147. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 880 distinct vehicles and 5,808 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 880 |
| Recorded inspections | 5,808 |
| Regular inspections | 3,739 |
| Pass result | 92.5 % |
| Mileage records | 5,673 |
| Available period | Sep 1, 2008 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 3,739. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3,739 | 92.5 % |
| Evidencní kontrola | 1,614 | — |
| Opakovaná | 205 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 121 | — |
| Pred registrací | 115 | — |
| On-request inspection zákazníka | 9 | — |
| Historického vozidla | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 3,739 regular inspections with a known result passed 3,460, tedy 92.5 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 3,460 | 92.5 % |
| Result 2 | 256 | 6.8 % |
| Result 3 | 23 | 0.6 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.1.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 1 |
| 6.1.2.2.3 | B | Některá část výfukového systému je poškozena, změněna nebo chybí a tato závada má vliv na funkci systému. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 4.4.4.1.2 | B | Frekvence přerušování světla u směrových světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ±30 krát/min). | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 3.2.2.1 | B | V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %. | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 74 | 64 |
| 2025 | 74 | 49 |
| 2024 | 105 | 63 |
| 2023 | 154 | 100 |
| 2022 | 172 | 101 |
| 2021 | 164 | 89 |
| 2020 | 184 | 108 |
| 2019 | 246 | 136 |
| 2018 | 359 | 246 |
| 2017 | 356 | 248 |
| 2016 | 396 | 247 |
| 2015 | 506 | 324 |
| 2014 | 477 | 321 |
| 2013 | 473 | 342 |
| 2012 | 498 | 316 |
| 2011 | 548 | 365 |
| 2010 | 449 | 279 |
| 2009 | 529 | 327 |
| 2008 | 44 | 14 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Harley-Davidson Flstc | 118 | 811 | 95.8 % |
| Honda CB | 118 | 4,845 | 95.7 % |
| KTM 500 | 118 | 250 | 93.6 % |
| Aprilia RX 125 | 116 | 178 | 89.3 % |
| Honda XL | 116 | 5,078 | 97.2 % |
| Kawasaki ZX 600 (current model) | 116 | 3,739 | 92.5 % |
| Suzuki GSF 1200 | 116 | 3,944 | 96.2 % |
| Honda VFR 750 | 115 | 2,538 | 94.6 % |
| Kawasaki VN 1600 | 115 | 902 | 97.0 % |
| Honda SH125 | 114 | 1,084 | 96.8 % |
| Yamaha MT01 | 114 | 1,237 | 95.5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.