Other models of this make Kawasaki
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 30 vehicles LC model line Kawasaki KLX 250, ranking this model 402. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 137 distinct vehicles and 567 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 137 |
| Recorded inspections | 567 |
| Regular inspections | 367 |
| Pass result | 94.6 % |
| Mileage records | 552 |
| Available period | Nov 3, 2008 – Aug 28, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 367. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 367 | 94.6 % |
| Evidencní kontrola | 140 | — |
| Pred registrací | 37 | — |
| Opakovaná | 15 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 7 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 367 regular inspections with a known result passed 347, tedy 94.6 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 347 | 94.6 % |
| Result 2 | 19 | 5.2 % |
| Result 3 | 1 | 0.3 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.2.10.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 8 | 8 |
| 2025 | 20 | 14 |
| 2024 | 28 | 22 |
| 2023 | 42 | 30 |
| 2022 | 32 | 22 |
| 2021 | 40 | 27 |
| 2020 | 40 | 24 |
| 2019 | 49 | 27 |
| 2018 | 28 | 18 |
| 2017 | 57 | 40 |
| 2016 | 37 | 27 |
| 2015 | 45 | 27 |
| 2014 | 28 | 19 |
| 2013 | 43 | 30 |
| 2012 | 18 | 9 |
| 2011 | 15 | 6 |
| 2010 | 19 | 8 |
| 2009 | 17 | 9 |
| 2008 | 1 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Aprilia Mojito | 31 | 279 | 94.3 % |
| Honda NSC110WH | 31 | 432 | 97.2 % |
| Qingqi Tiger 125 | 31 | 589 | 93.0 % |
| Harley-Davidson XR 1200 | 30 | 197 | 95.9 % |
| Honda GL 1800 | 30 | 260 | 97.6 % |
| Kawasaki KLX 250 (current model) | 30 | 367 | 94.6 % |
| Kawasaki ZXR 750 | 30 | 458 | 93.5 % |
| Moto Guzzi 1200 | 30 | 303 | 99.0 % |
| Peugeot Elystar | 30 | 346 | 93.4 % |
| Piaggio M35 | 30 | 354 | 97.5 % |
| SYM Joyride | 30 | 187 | 94.7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.