Other models of this make Kawasaki
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 130 vehicles LC model line Kawasaki ER-6F, ranking this model 126. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 322 distinct vehicles and 1,907 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 322 |
| Recorded inspections | 1,907 |
| Regular inspections | 1,152 |
| Pass result | 95.7 % |
| Mileage records | 1,887 |
| Available period | Jan 30, 2009 – Sep 8, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 1,152. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1,152 | 95.7 % |
| Evidencní kontrola | 523 | — |
| Pred registrací | 123 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 60 | — |
| Opakovaná | 48 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 1,152 regular inspections with a known result passed 1,103, tedy 95.7 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 1,103 | 95.7 % |
| Result 2 | 46 | 4.0 % |
| Result 3 | 3 | 0.3 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 0.2.2.1.3. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vehicle není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 2 |
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 1 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Vehicle není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.4.3.1.2 | B | Skutečný stav zapojených směrových svítilen neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 1 |
| 7.7.1 | B | Zvukové výstražné zařízení motorového vozidla, je-li vyžadováno, nefunguje nebo chybí. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2009 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 86 | 78 |
| 2025 | 87 | 57 |
| 2024 | 90 | 64 |
| 2023 | 129 | 83 |
| 2022 | 116 | 76 |
| 2021 | 120 | 63 |
| 2020 | 110 | 58 |
| 2019 | 110 | 60 |
| 2018 | 171 | 116 |
| 2017 | 159 | 99 |
| 2016 | 139 | 87 |
| 2015 | 141 | 81 |
| 2014 | 112 | 73 |
| 2013 | 101 | 57 |
| 2012 | 88 | 46 |
| 2011 | 67 | 31 |
| 2010 | 52 | 21 |
| 2009 | 29 | 2 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Triumph Thunderbird | 136 | 682 | 96.8 % |
| Yamaha Virago | 136 | 3,864 | 95.3 % |
| Honda XL125V | 134 | 4,120 | 96.2 % |
| KTM 640 | 132 | 2,247 | 92.1 % |
| Honda SH300 | 130 | 690 | 98.1 % |
| Kawasaki ER-6F (current model) | 130 | 1,152 | 95.7 % |
| Yamaha Majesty | 129 | 2,923 | 95.6 % |
| Yamaha XJ 900 | 129 | 1,495 | 96.6 % |
| Yamaha XV 1700 | 128 | 1,465 | 92.6 % |
| Yamaha DT 125 | 127 | 3,117 | 91.4 % |
| Yamaha YZF-R125 | 127 | 1,239 | 91.8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.