Các mẫu khác của hãng AK
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 28 rơ-moóc dòng xe AK 6, đưa mẫu xe này lên vị trí 338. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 198 xe riêng biệt và 3 600 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 198 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 3 600 |
| Kiểm định định kỳ | 2 991 |
| Kết quả “đạt” | 89,0 % |
| Bản ghi có số km | 235 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 06.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 2 991. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 991 | 89,0 % |
| Evidencní kontrola | 303 | — |
| Opakovaná | 301 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 2 991 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 2 661, tedy 89,0 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 2 661 | 89,0 % |
| Kết quả 2 | 289 | 9,7 % |
| Kết quả 3 | 41 | 1,4 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 12 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 4 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 2 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 1 |
| 4.5.4.1.10 | B | Intenzita vyzařovaného světla zadní mlhovou svítilnou zjevně neodpovídá požadavkům (je nízká). | 1 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 6.2.10.1.3 | B | Upevnění zástěrky nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je natolik nespolehlivé, že může upadnout. | 1 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 89 | 85 |
| 2025 | 145 | 127 |
| 2024 | 146 | 121 |
| 2023 | 129 | 113 |
| 2022 | 172 | 133 |
| 2021 | 153 | 121 |
| 2020 | 200 | 167 |
| 2019 | 172 | 138 |
| 2018 | 224 | 175 |
| 2017 | 180 | 138 |
| 2016 | 227 | 180 |
| 2015 | 247 | 192 |
| 2014 | 240 | 207 |
| 2013 | 237 | 206 |
| 2012 | 239 | 205 |
| 2011 | 217 | 187 |
| 2010 | 256 | 225 |
| 2009 | 276 | 229 |
| 2008 | 51 | 42 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Brenderup B03 | 29 | 114 | 93,0 % |
| CBS Remorques J370 | 29 | 59 | 96,6 % |
| Mika 04 | 29 | 267 | 91,0 % |
| N-126 N | 29 | 1 944 | 95,0 % |
| UPN 400 | 29 | 1 044 | 88,9 % |
| AK 6 (mẫu xe hiện tại) | 28 | 2 991 | 89,0 % |
| Brenderup 3250S | 28 | 72 | 91,7 % |
| Dýnek-Kovovýroba D | 28 | 206 | 91,7 % |
| Lider - | 28 | 20 | 95,0 % |
| Podlešák T 220 | 28 | 154 | 87,0 % |
| Sacher RS-07 | 28 | 625 | 90,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.