Các mẫu khác của hãng APE
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 51 rơ-moóc dòng xe APE 601, đưa mẫu xe này lên vị trí 231. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 243 xe riêng biệt và 1 333 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 243 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 333 |
| Kiểm định định kỳ | 1 152 |
| Kết quả “đạt” | 88,6 % |
| Bản ghi có số km | 45 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 06.10.2008 – 17.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 1 152. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 152 | 88,6 % |
| Opakovaná | 117 | — |
| Evidencní kontrola | 62 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 2 | — |
Z 1 152 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 1 021, tedy 88,6 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 1 021 | 88,6 % |
| Kết quả 2 | 116 | 10,1 % |
| Kết quả 3 | 15 | 1,3 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 10 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 4 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 4 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 2 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 6.2.11.2 | B | Stojan u motocyklu chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 4.8.2.1.4 | B | Số lượng odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 1 |
| 6.1.1.1.1 | B | Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. | 1 |
| 5.2.3.3.1 | B | Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. | 1 |
| 4.10.4.2 | B | Elektrické propojení tažného vozidla s přípojným vozidlem nefunguje správně v důsledku chybného ukostření nebo chybného zapojení, na tažném a přípojném vozidle svítí rozdílné svítilny (funkce). | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 44 | 38 |
| 2025 | 43 | 40 |
| 2024 | 69 | 60 |
| 2023 | 79 | 71 |
| 2022 | 55 | 42 |
| 2021 | 44 | 38 |
| 2020 | 66 | 55 |
| 2019 | 87 | 69 |
| 2018 | 64 | 49 |
| 2017 | 57 | 46 |
| 2016 | 77 | 63 |
| 2015 | 108 | 99 |
| 2014 | 78 | 70 |
| 2013 | 77 | 68 |
| 2012 | 103 | 93 |
| 2011 | 123 | 110 |
| 2010 | 66 | 56 |
| 2009 | 68 | 63 |
| 2008 | 25 | 22 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| DV 18 | 56 | 633 | 94,2 % |
| Skif M | 56 | 1 576 | 91,1 % |
| ON 8 | 55 | 778 | 88,0 % |
| HIT Hofman ZSP-1.1 | 54 | 252 | 98,8 % |
| Agados Hadny | 52 | 98 | 93,9 % |
| APE 601 (mẫu xe hiện tại) | 51 | 1 152 | 88,6 % |
| Kobras 5A | 51 | 719 | 90,4 % |
| Mika 01 | 51 | 637 | 87,8 % |
| Astra 360 | 50 | 1 475 | 93,2 % |
| BAN N | 50 | 168 | 91,1 % |
| Vapp PV | 50 | 1 318 | 94,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.