Các mẫu khác của hãng Astra
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 50 rơ-moóc dòng xe Astra 360, đưa mẫu xe này lên vị trí 234. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 289 xe riêng biệt và 1 838 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 289 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 838 |
| Kiểm định định kỳ | 1 475 |
| Kết quả “đạt” | 93,2 % |
| Bản ghi có số km | 164 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 23.09.2008 – 10.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 1 475. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 475 | 93,2 % |
| Evidencní kontrola | 274 | — |
| Opakovaná | 83 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 1 475 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 1 375, tedy 93,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 1 375 | 93,2 % |
| Kết quả 2 | 81 | 5,5 % |
| Kết quả 3 | 19 | 1,3 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 7 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 5 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 1.4.2.1.2 | C | Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 2 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 4.8.2.1.9 | B | Umístění nápadného značení na vozidle, nesplňuje požadavky montáže vzhledem k šířce, výšce nebo délce vozidla, kategorie vozidla (kategorie Ml a Ol nesmí být vybaveno nápadným značením) nebo vzhledem k viditelnosti vnějšího obrysu vozidla. | 1 |
| 7.90.2.2 | B | Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 1.1.5.4 | B | Ručně ovládaný brzdič parkovací brzdy není funkční. | 1 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 58 | 55 |
| 2025 | 47 | 44 |
| 2024 | 73 | 66 |
| 2023 | 53 | 46 |
| 2022 | 86 | 64 |
| 2021 | 79 | 64 |
| 2020 | 81 | 66 |
| 2019 | 83 | 66 |
| 2018 | 91 | 73 |
| 2017 | 96 | 73 |
| 2016 | 123 | 89 |
| 2015 | 137 | 99 |
| 2014 | 141 | 112 |
| 2013 | 107 | 91 |
| 2012 | 139 | 112 |
| 2011 | 131 | 110 |
| 2010 | 157 | 122 |
| 2009 | 139 | 115 |
| 2008 | 17 | 8 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| HIT Hofman ZSP-1.1 | 54 | 252 | 98,8 % |
| Agados Hadny | 52 | 98 | 93,9 % |
| APE 601 | 51 | 1 152 | 88,6 % |
| Kobras 5A | 51 | 719 | 90,4 % |
| Mika 01 | 51 | 637 | 87,8 % |
| Astra 360 (mẫu xe hiện tại) | 50 | 1 475 | 93,2 % |
| BAN N | 50 | 168 | 91,1 % |
| Vapp PV | 50 | 1 318 | 94,0 % |
| AK 7 | 49 | 2 472 | 88,8 % |
| Adam 602 | 49 | 867 | 87,8 % |
| Autotechnik 1C | 48 | 436 | 88,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.