Các mẫu khác của hãng Aprilia
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 8 phương tiện LC dòng xe Aprilia MX 125, đưa mẫu xe này lên vị trí 750. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại LC theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 40 xe riêng biệt và 242 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 40 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 242 |
| Kiểm định định kỳ | 110 |
| Kết quả “đạt” | 83,6 % |
| Bản ghi có số km | 186 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 06.10.2008 – 04.08.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 110. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 110 | 83,6 % |
| Evidencní kontrola | 93 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 16 | — |
| Opakovaná | 15 | — |
| Pred registrací | 7 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
Z 110 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 92, tedy 83,6 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 92 | 83,6 % |
| Kết quả 2 | 17 | 15,5 % |
| Kết quả 3 | 1 | 0,9 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.10.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 1 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 4 | 4 |
| 2025 | 7 | 4 |
| 2024 | 6 | 3 |
| 2023 | 6 | 2 |
| 2022 | 8 | 3 |
| 2021 | 10 | 6 |
| 2020 | 8 | 4 |
| 2019 | 8 | 3 |
| 2018 | 17 | 8 |
| 2017 | 22 | 11 |
| 2016 | 13 | 5 |
| 2015 | 25 | 14 |
| 2014 | 18 | 9 |
| 2013 | 24 | 6 |
| 2012 | 18 | 12 |
| 2011 | 12 | 5 |
| 2010 | 22 | 8 |
| 2009 | 7 | 2 |
| 2008 | 7 | 1 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha XC125R | 9 | 86 | 100,0 % |
| Yamaha XT 660 | 9 | 265 | 97,7 % |
| Yamaha XV 400 | 9 | 107 | 86,0 % |
| Zongshen Road | 9 | 233 | 95,7 % |
| Adams Amams | 8 | 224 | 95,1 % |
| Aprilia MX 125 (mẫu xe hiện tại) | 8 | 110 | 83,6 % |
| BMW R13 | 8 | 715 | 96,8 % |
| Cagiva Supercity | 8 | 428 | 87,4 % |
| Gilera GP 800 | 8 | 129 | 96,1 % |
| Harley-Davidson VR1 | 8 | 1 359 | 94,9 % |
| Honda JF12 | 8 | 442 | 95,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.