Các mẫu khác của hãng GAZ
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 12 xe tải dòng xe GAZ 66, đưa mẫu xe này lên vị trí 95. thứ trong nhóm xe tải (N2) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 40 xe riêng biệt và 249 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 40 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 249 |
| Kiểm định định kỳ | 197 |
| Kết quả “đạt” | 93,2 % |
| Bản ghi có số km | 245 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 23.12.2008 – 04.08.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 197. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 197 | 93,2 % |
| Evidencní kontrola | 23 | — |
| Opakovaná | 13 | — |
| Historického vozidla | 9 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 4 | — |
| Historického vozidla - opakovaná | 1 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 190 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 177, tedy 93,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 177 | 93,2 % |
| Kết quả 2 | 8 | 4,2 % |
| Kết quả 3 | 5 | 2,6 % |
| Khác / không ghi rõ | 7 | 3,7 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 2.1.1.5.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 4 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 3.5.1.2 | A | Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). | 2 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 2 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 1 |
| 1.1.2.1.4 | C | K vyvolání brzdného účinku je nutné opakované sešlápnutí / zmáčknutí ovládacího prvku provozní brzdy (např. při zavzdušnění). | 1 |
| 4.9.2.1.1 | A | Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. | 1 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 1 |
| 1.1.21.3 | B | Uchycení jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.), je uvolněné nebo poškozené nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 6.1.7.7.1 | A | Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 9 | 2 |
| 2025 | 7 | 2 |
| 2024 | 2 | 1 |
| 2023 | 4 | 4 |
| 2022 | 7 | 5 |
| 2021 | 13 | 11 |
| 2020 | 9 | 7 |
| 2019 | 20 | 19 |
| 2018 | 18 | 15 |
| 2017 | 10 | 10 |
| 2016 | 14 | 11 |
| 2015 | 20 | 14 |
| 2014 | 14 | 13 |
| 2013 | 20 | 12 |
| 2012 | 21 | 17 |
| 2011 | 18 | 16 |
| 2010 | 22 | 19 |
| 2009 | 20 | 18 |
| 2008 | 1 | 1 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Atego | 5 039 | 139 047 | 92,5 % |
| MAN TGL | 4 395 | 99 613 | 93,5 % |
| Praga V3S | 1 455 | 70 144 | 92,6 % |
| DAF FA | 1 418 | 86 536 | 88,0 % |
| Renault Midlum | 1 207 | 51 299 | 89,0 % |
| DAF LF | 1 076 | 23 107 | 95,2 % |
| Iveco 120E | 948 | 13 442 | 95,2 % |
| Fuso Canter | 716 | 9 119 | 94,0 % |
| Iveco Eurocargo | 608 | 83 275 | 89,9 % |
| Renault Mascott | 513 | 20 394 | 86,1 % |
| Mercedes-Benz 917 | 14 | 467 | 90,0 % |
| MAN 10.224 | 13 | 525 | 89,0 % |
| Avia A30K | 12 | 11 542 | 86,6 % |
| Avia A60-N | 12 | 1 878 | 88,0 % |
| DAF AE | 12 | 1 309 | 85,6 % |
| GAZ 66 (mẫu xe hiện tại) | 12 | 197 | 93,2 % |
| Iveco Euro | 12 | 3 079 | 88,1 % |
| Mercedes-Benz 609 | 12 | 455 | 90,0 % |
| Avia A 30 | 11 | 7 096 | 88,2 % |
| Avia A31.1K | 11 | 14 484 | 87,3 % |
| Avia A75-K | 11 | 1 366 | 88,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.