Các mẫu khác của hãng Iveco
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 1 277 xe tải dòng xe Iveco 35S18, đưa mẫu xe này lên vị trí 24. thứ trong nhóm xe tải (N1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 1 691 xe riêng biệt và 7 699 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 1 691 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 7 699 |
| Kiểm định định kỳ | 5 397 |
| Kết quả “đạt” | 92,9 % |
| Bản ghi có số km | 7 597 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 18.05.2011 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 5 397. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 397 | 92,9 % |
| Evidencní kontrola | 1 458 | — |
| Opakovaná | 272 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 169 | — |
| Pred registrací | 161 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 109 | — |
| Technická silniční kontrola | 95 | — |
| TSK - Opakovaná | 20 | — |
| ADR | 10 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| Narízená technická prohlídka | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
Z 5 395 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 5 014, tedy 92,9 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 5 014 | 92,9 % |
| Kết quả 2 | 312 | 5,8 % |
| Kết quả 3 | 69 | 1,3 % |
| Khác / không ghi rõ | 2 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 3.2.1.2. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 172 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 85 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 65 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 64 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 52 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 44 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 33 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 27 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 25 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 22 |
| 8.2.2.2.1.11 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 20 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 18 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 17 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 17 |
| 3.2.1.3 | B | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané zasklení), o velikosti větší než 1/3 výšky průhledné části zasklení na výšku, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození zasklení o velikosti větší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 12 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2011 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 1 428 | 1 169 |
| 2025 | 1 839 | 1 472 |
| 2024 | 1 310 | 959 |
| 2023 | 1 084 | 770 |
| 2022 | 1 046 | 614 |
| 2021 | 605 | 361 |
| 2020 | 165 | 33 |
| 2019 | 107 | 9 |
| 2018 | 65 | 4 |
| 2017 | 29 | 2 |
| 2016 | 5 | 2 |
| 2015 | 1 | 0 |
| 2014 | 9 | 2 |
| 2013 | 2 | 0 |
| 2012 | 2 | 0 |
| 2011 | 2 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48 747 | 652 056 | 93,2 % |
| Ford Transit | 44 827 | 719 318 | 89,8 % |
| Fiat Ducato | 32 056 | 322 990 | 91,6 % |
| Peugeot Boxer | 25 910 | 251 137 | 91,3 % |
| Renault Master | 25 116 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Trafic | 19 270 | 178 372 | 92,1 % |
| Citroën Jumper | 18 562 | 180 153 | 91,3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18 189 | 203 111 | 93,3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14 841 | 150 433 | 92,4 % |
| Volkswagen Crafter | 13 804 | 99 739 | 94,7 % |
| Škoda Praktik | 2 485 | 33 476 | 93,7 % |
| Škoda Pickup | 2 325 | 104 657 | 87,6 % |
| Fiat Fiorino | 2 023 | 20 548 | 93,1 % |
| Hyundai H-1 | 1 983 | 32 500 | 88,6 % |
| Iveco 50C | 1 296 | 7 647 | 93,2 % |
| Iveco 35S18 (mẫu xe hiện tại) | 1 277 | 5 397 | 92,9 % |
| Iveco 35S16 | 1 212 | 4 887 | 93,8 % |
| Nissan Cabstar | 1 066 | 14 981 | 88,2 % |
| MAN TGE | 1 020 | 3 032 | 96,5 % |
| Volkswagen Tranporter | 797 | 7 932 | 94,9 % |
| Peugeot Bipper | 784 | 9 032 | 94,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.