Các mẫu khác của hãng Iveco
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 223 xe tải dòng xe Iveco 75E, đưa mẫu xe này lên vị trí 14. thứ trong nhóm xe tải (N2) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 293 xe riêng biệt và 5 866 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 293 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 5 866 |
| Kiểm định định kỳ | 4 956 |
| Kết quả “đạt” | 93,2 % |
| Bản ghi có số km | 5 795 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 31.10.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 4 956. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 4 956 | 93,2 % |
| Opakovaná | 264 | — |
| Technická silniční kontrola | 239 | — |
| Evidencní kontrola | 217 | — |
| Pred registrací | 117 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 31 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 17 | — |
| TSK - Opakovaná | 11 | — |
| ADR | 9 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 4 | — |
| ADR - opakovaná | 1 | — |
Z 4 839 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 4 511, tedy 93,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 4 511 | 93,2 % |
| Kết quả 2 | 245 | 5,1 % |
| Kết quả 3 | 83 | 1,7 % |
| Khác / không ghi rõ | 117 | 2,4 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 1.1.9.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 155 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 100 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 53 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 49 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 46 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 44 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 27 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 24 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 20 |
| 3.3.4.1 | A | Hư hỏng zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 20 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 17 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 12 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 12 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 12 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 11 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 541 | 491 |
| 2025 | 772 | 687 |
| 2024 | 792 | 700 |
| 2023 | 667 | 583 |
| 2022 | 703 | 576 |
| 2021 | 654 | 521 |
| 2020 | 589 | 477 |
| 2019 | 518 | 429 |
| 2018 | 340 | 297 |
| 2017 | 103 | 86 |
| 2016 | 58 | 21 |
| 2015 | 8 | 6 |
| 2014 | 5 | 2 |
| 2013 | 6 | 4 |
| 2012 | 11 | 8 |
| 2011 | 13 | 10 |
| 2010 | 27 | 21 |
| 2009 | 50 | 31 |
| 2008 | 9 | 6 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Atego | 5 039 | 139 047 | 92,5 % |
| MAN TGL | 4 395 | 99 613 | 93,5 % |
| Praga V3S | 1 455 | 70 144 | 92,6 % |
| DAF FA | 1 418 | 86 536 | 88,0 % |
| Renault Midlum | 1 207 | 51 299 | 89,0 % |
| DAF LF | 1 076 | 23 107 | 95,2 % |
| Iveco 120E | 948 | 13 442 | 95,2 % |
| Fuso Canter | 716 | 9 119 | 94,0 % |
| Iveco Eurocargo | 608 | 83 275 | 89,9 % |
| Renault Mascott | 513 | 20 394 | 86,1 % |
| Iveco ML | 484 | 73 887 | 86,9 % |
| MAN LE | 348 | 19 193 | 91,8 % |
| Iveco 70C18 | 304 | 7 490 | 95,0 % |
| Iveco 75E (mẫu xe hiện tại) | 223 | 4 956 | 93,2 % |
| Avia D120 | 215 | 13 119 | 91,3 % |
| Nissan Atleon | 191 | 7 697 | 84,2 % |
| DAF LF 230 | 180 | 2 932 | 97,0 % |
| MAN 8.163 | 168 | 11 032 | 89,5 % |
| Mercedes-Benz 814 | 164 | 6 261 | 89,9 % |
| Avia D90 | 158 | 18 569 | 88,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.