Các mẫu khác của hãng Jawa-Čz
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 305 phương tiện LC dòng xe Jawa-Čz 350, đưa mẫu xe này lên vị trí 54. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại LC theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 2 635 xe riêng biệt và 7 866 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 2 635 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 7 866 |
| Kiểm định định kỳ | 5 740 |
| Kết quả “đạt” | 92,3 % |
| Bản ghi có số km | 7 617 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 08.09.2008 – 08.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 5 740. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 740 | 92,3 % |
| Evidencní kontrola | 1 463 | — |
| Opakovaná | 355 | — |
| Pred registrací | 123 | — |
| Historického vozidla | 68 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 59 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 54 | — |
| Historického vozidla - opakovaná | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 5 740 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 5 300, tedy 92,3 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 5 300 | 92,3 % |
| Kết quả 2 | 423 | 7,4 % |
| Kết quả 3 | 17 | 0,3 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 6 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 4 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 7.5.1.1 | B | Xe není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 7.11.1.1 | B | U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 1 |
| 0.2.2.2 | B | Způsob upevnění, provedení nebo způsob vyznačení údajů na povinném štítku výrobce svědčí o jeho pozměnění. | 1 |
| 4.1.1.1.8 | C | Na vozidle nesvítí žádný potkávací světlomet nebo na straně do vozovky nesvití potkávací světlomet ani přední obrysová svítilna | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 196 | 154 |
| 2025 | 284 | 193 |
| 2024 | 248 | 174 |
| 2023 | 333 | 245 |
| 2022 | 345 | 251 |
| 2021 | 315 | 229 |
| 2020 | 337 | 238 |
| 2019 | 366 | 252 |
| 2018 | 485 | 379 |
| 2017 | 529 | 375 |
| 2016 | 547 | 375 |
| 2015 | 875 | 587 |
| 2014 | 557 | 429 |
| 2013 | 481 | 380 |
| 2012 | 481 | 365 |
| 2011 | 493 | 379 |
| 2010 | 422 | 326 |
| 2009 | 484 | 363 |
| 2008 | 88 | 46 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| KTM 250 | 317 | 1 300 | 91,1 % |
| Yamaha XVS 1100 | 314 | 7 439 | 96,2 % |
| Yamaha YBR 125 | 313 | 5 869 | 96,7 % |
| Kawasaki VN 800 | 311 | 3 822 | 94,2 % |
| Yamaha XJR 1300 | 308 | 4 729 | 97,2 % |
| Jawa-Čz 350 (mẫu xe hiện tại) | 305 | 5 740 | 92,3 % |
| Yamaha YZF-R1 | 305 | 5 394 | 92,3 % |
| Yamaha YZF | 300 | 11 546 | 93,0 % |
| Kymco Xciting | 293 | 1 757 | 97,3 % |
| Honda CBR | 279 | 12 652 | 95,0 % |
| Honda CBR125R | 272 | 4 457 | 94,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.