Các mẫu khác của hãng Kawasaki
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 34 phương tiện LC dòng xe Kawasaki EL 250, đưa mẫu xe này lên vị trí 379. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại LC theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 173 xe riêng biệt và 820 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 173 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 820 |
| Kiểm định định kỳ | 473 |
| Kết quả “đạt” | 94,7 % |
| Bản ghi có số km | 813 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 19.11.2008 – 16.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 473. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 473 | 94,7 % |
| Evidencní kontrola | 206 | — |
| Pred registrací | 67 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 46 | — |
| Opakovaná | 22 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 4 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 473 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 448, tedy 94,7 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 448 | 94,7 % |
| Kết quả 2 | 21 | 4,4 % |
| Kết quả 3 | 4 | 0,8 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 0.3.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 7.5.1.1 | B | Xe není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 22 | 17 |
| 2025 | 15 | 10 |
| 2024 | 23 | 13 |
| 2023 | 40 | 25 |
| 2022 | 36 | 16 |
| 2021 | 40 | 23 |
| 2020 | 35 | 16 |
| 2019 | 51 | 16 |
| 2018 | 57 | 34 |
| 2017 | 66 | 41 |
| 2016 | 51 | 25 |
| 2015 | 68 | 39 |
| 2014 | 59 | 37 |
| 2013 | 52 | 33 |
| 2012 | 60 | 38 |
| 2011 | 55 | 37 |
| 2010 | 49 | 28 |
| 2009 | 38 | 25 |
| 2008 | 3 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Qingqi Yuki 125 | 35 | 1 770 | 92,5 % |
| Riya RY125T-13 | 35 | 324 | 96,3 % |
| Harley-Davidson XL 883 | 34 | 1 464 | 95,0 % |
| Honda CB500 | 34 | 350 | 97,7 % |
| Honda CBF 125 | 34 | 418 | 96,9 % |
| Kawasaki EL 250 (mẫu xe hiện tại) | 34 | 473 | 94,7 % |
| Peugeot S2A | 34 | 1 330 | 96,0 % |
| Suzuki DR | 34 | 1 476 | 94,8 % |
| BMW C 600 | 33 | 152 | 96,7 % |
| Honda CBR 1100 | 33 | 1 566 | 96,6 % |
| Jawa Travel | 33 | 359 | 98,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.