Các mẫu khác của hãng Liebherr
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 213 phương tiện SS dòng xe Liebherr LTM, đưa mẫu xe này lên vị trí 3. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại SS theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 417 xe riêng biệt và 2 456 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 417 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 2 456 |
| Kiểm định định kỳ | 183 |
| Kết quả “đạt” | 97,2 % |
| Bản ghi có số km | 2 426 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 06.01.2009 – 15.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Theo yêu cầu zákazníka, celkem 1 971. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 971 | — |
| Pravidelná | 183 | 97,2 % |
| Evidencní kontrola | 168 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 77 | — |
| Pred registrací | 51 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 178 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 173, tedy 97,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 173 | 97,2 % |
| Kết quả 2 | 5 | 2,8 % |
| Kết quả 3 | 0 | 0,0 % |
| Khác / không ghi rõ | 5 | 2,8 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.9.7.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 71 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 27 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 21 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 19 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 15 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 8 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 8 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 7 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 6 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 5 |
| 4.2.1.1.1 | A | Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. | 4 |
| 2.1.3.1.1 | B | V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. | 4 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 6.2.9.7.2 | B | Z hydraulického zařízení odkapává olej. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2009 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 183 | 4 |
| 2025 | 272 | 12 |
| 2024 | 266 | 12 |
| 2023 | 198 | 10 |
| 2022 | 218 | 6 |
| 2021 | 178 | 13 |
| 2020 | 187 | 12 |
| 2019 | 210 | 21 |
| 2018 | 137 | 14 |
| 2017 | 110 | 9 |
| 2016 | 98 | 9 |
| 2015 | 74 | 10 |
| 2014 | 57 | 8 |
| 2013 | 61 | 9 |
| 2012 | 61 | 10 |
| 2011 | 48 | 8 |
| 2010 | 49 | 9 |
| 2009 | 49 | 7 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Claas Lexion | 295 | 4 | 100,0 % |
| JCB 3CX | 219 | 7 | 100,0 % |
| Liebherr LTM (mẫu xe hiện tại) | 213 | 183 | 97,2 % |
| Manitou MLT | 151 | 296 | 98,1 % |
| Caterpillar M | 133 | 0 | — |
| Komatsu WB | 108 | 0 | — |
| Caterpillar 432 | 105 | 1 | 0,0 % |
| WAY Locust | 103 | 1 | 100,0 % |
| Claas Jaguar | 95 | 0 | — |
| Merlo P | 87 | 134 | 98,4 % |
| Liebherr A | 83 | 0 | — |
| Manitou MT | 69 | 2 | 100,0 % |
| JCB 4CX | 60 | 1 | 100,0 % |
| Komatsu PW | 55 | 0 | — |
| Volvo L | 52 | 24 | 95,8 % |
| Demag AC | 50 | 76 | 93,1 % |
| Bobcat S | 48 | 0 | — |
| Komatsu WA | 48 | 1 | 100,0 % |
| Volvo EW | 47 | 0 | — |
| Volvo EW160E | 46 | 0 | — |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.