Các mẫu khác của hãng PV
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 37 rơ-moóc dòng xe PV 180, đưa mẫu xe này lên vị trí 292. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 210 xe riêng biệt và 3 414 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 210 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 3 414 |
| Kiểm định định kỳ | 2 892 |
| Kết quả “đạt” | 89,5 % |
| Bản ghi có số km | 350 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 30.09.2008 – 17.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 2 892. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 892 | 89,5 % |
| Opakovaná | 268 | — |
| Evidencní kontrola | 247 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
Z 2 892 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 2 587, tedy 89,5 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 2 587 | 89,5 % |
| Kết quả 2 | 277 | 9,6 % |
| Kết quả 3 | 28 | 1,0 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.1.6.3.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 10 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 10 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 5 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 5 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 5 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 4 |
| 4.8.2.1.4 | B | Số lượng odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 4 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 4 |
| 5.2.3.3.1 | B | Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. | 3 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 3 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 3 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 193 | 176 |
| 2025 | 235 | 201 |
| 2024 | 193 | 169 |
| 2023 | 163 | 143 |
| 2022 | 142 | 124 |
| 2021 | 153 | 128 |
| 2020 | 140 | 120 |
| 2019 | 161 | 130 |
| 2018 | 157 | 126 |
| 2017 | 165 | 126 |
| 2016 | 173 | 130 |
| 2015 | 211 | 174 |
| 2014 | 205 | 179 |
| 2013 | 208 | 174 |
| 2012 | 186 | 162 |
| 2011 | 196 | 176 |
| 2010 | 217 | 194 |
| 2009 | 297 | 247 |
| 2008 | 19 | 13 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Niewiadow BD | 38 | 95 | 84,2 % |
| LV 1A | 37 | 507 | 86,8 % |
| Lider 020 | 37 | 31 | 100,0 % |
| Maro - | 37 | 152 | 89,5 % |
| PK 500 | 37 | 822 | 88,6 % |
| PV 180 (mẫu xe hiện tại) | 37 | 2 892 | 89,5 % |
| Rapid AKS | 37 | 691 | 92,2 % |
| Sport Jacht LPB 205 | 37 | 13 141 | 89,9 % |
| Agados 7 | 36 | 3 083 | 94,8 % |
| Maro 6b | 36 | 477 | 90,4 % |
| Faro FA80 | 35 | 14 | 78,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.