Các mẫu khác của hãng Royal Enfield
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 85 phương tiện L3E-A2 dòng xe Royal Enfield Continental, đưa mẫu xe này lên vị trí 26. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại L3E-A2 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 149 xe riêng biệt và 284 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 149 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 284 |
| Kiểm định định kỳ | 110 |
| Kết quả “đạt” | 95,5 % |
| Bản ghi có số km | 281 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 13.10.2015 – 16.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 110. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 110 | 95,5 % |
| Evidencní kontrola | 109 | — |
| Pred registrací | 60 | — |
| Opakovaná | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 110 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 105, tedy 95,5 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 105 | 95,5 % |
| Kết quả 2 | 5 | 4,5 % |
| Kết quả 3 | 0 | 0,0 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.1.2.4.2. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2015 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 45 | 34 |
| 2025 | 56 | 30 |
| 2024 | 39 | 12 |
| 2023 | 31 | 9 |
| 2022 | 29 | 10 |
| 2021 | 26 | 3 |
| 2020 | 22 | 1 |
| 2019 | 19 | 6 |
| 2018 | 12 | 5 |
| 2017 | 3 | 0 |
| 2015 | 2 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| KTM 390 | 635 | 909 | 94,8 % |
| Honda CB500XA | 560 | 858 | 98,7 % |
| Honda NSS300A | 418 | 607 | 99,0 % |
| Honda CB500FA | 396 | 769 | 97,1 % |
| Honda ADV350A | 300 | 12 | 91,7 % |
| Honda CMX500A | 295 | 390 | 96,7 % |
| Yamaha CZD300-A | 283 | 272 | 98,9 % |
| BMW G 310 | 257 | 292 | 97,6 % |
| BMW C 400 | 236 | 118 | 97,5 % |
| Honda NSS350A | 191 | 18 | 100,0 % |
| Honda CL500A | 106 | 0 | — |
| Cfmoto 300NK | 101 | 26 | 96,2 % |
| Honda CBR500RA | 92 | 149 | 94,6 % |
| Honda SH300A | 89 | 287 | 97,6 % |
| Honda SH350A | 85 | 6 | 100,0 % |
| Royal Enfield Continental (mẫu xe hiện tại) | 85 | 110 | 95,5 % |
| Yamaha GPD150-A | 74 | 90 | 97,8 % |
| Yamaha MTN690-U | 68 | 62 | 95,2 % |
| Kawasaki Ninja 400 | 63 | 60 | 91,7 % |
| RVM 500X | 61 | 7 | 100,0 % |
| Honda CBF300NA | 59 | 76 | 98,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.