Các mẫu khác của hãng Simson
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 35 phương tiện L3E dòng xe Simson SR, đưa mẫu xe này lên vị trí 110. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại L3E theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 201 xe riêng biệt và 981 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 201 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 981 |
| Kiểm định định kỳ | 742 |
| Kết quả “đạt” | 94,2 % |
| Bản ghi có số km | 952 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 02.10.2008 – 14.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 742. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 742 | 94,2 % |
| Evidencní kontrola | 194 | — |
| Opakovaná | 36 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
Z 742 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 699, tedy 94,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 699 | 94,2 % |
| Kết quả 2 | 39 | 5,3 % |
| Kết quả 3 | 4 | 0,5 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 7.11.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 0.1.1 | B | Xe, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 106 | 90 |
| 2025 | 72 | 56 |
| 2024 | 93 | 70 |
| 2023 | 27 | 18 |
| 2022 | 33 | 21 |
| 2021 | 18 | 10 |
| 2020 | 39 | 28 |
| 2019 | 44 | 30 |
| 2018 | 44 | 31 |
| 2017 | 27 | 19 |
| 2016 | 38 | 28 |
| 2015 | 60 | 42 |
| 2014 | 46 | 37 |
| 2013 | 50 | 45 |
| 2012 | 60 | 49 |
| 2011 | 64 | 51 |
| 2010 | 51 | 41 |
| 2009 | 84 | 60 |
| 2008 | 25 | 16 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Simson S 51 | 4 082 | 56 719 | 93,8 % |
| Honda WW125EX2 | 1 183 | 7 802 | 98,1 % |
| Jawa 50-20 | 1 069 | 10 506 | 94,3 % |
| Jawa 50-23 | 665 | 7 554 | 94,2 % |
| BMW S 1000 | 651 | 1 134 | 96,7 % |
| Triumph Street | 608 | 1 702 | 94,7 % |
| Jawa Čz | 482 | 4 004 | 95,0 % |
| Jawa 50-21 | 439 | 5 498 | 94,6 % |
| ČZ 250 | 435 | 5 650 | 94,5 % |
| Jawa 555 | 395 | 4 179 | 94,8 % |
| Piaggio Carnaby | 36 | 268 | 96,6 % |
| Yamaha MT- | 36 | 339 | 97,3 % |
| Gilera Nexus 125 | 35 | 204 | 95,6 % |
| Jawa 50-555 | 35 | 204 | 93,6 % |
| Jawa-Čz 353 | 35 | 32 | 93,8 % |
| Simson SR (mẫu xe hiện tại) | 35 | 742 | 94,2 % |
| Harley-Davidson Fltrx | 34 | 26 | 96,2 % |
| Honda Gold | 34 | 79 | 94,9 % |
| Kawasaki Z 650 | 34 | 53 | 94,3 % |
| Riya Grande | 34 | 138 | 94,9 % |
| Yamaha FJR1300 | 34 | 75 | 97,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.