Các mẫu khác của hãng Volvo
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 101 xe con dòng xe Volvo C40, đưa mẫu xe này lên vị trí 759. thứ trong nhóm xe con (M1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 135 xe riêng biệt và 168 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 135 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 168 |
| Kiểm định định kỳ | 31 |
| Kết quả “đạt” | 93,5 % |
| Bản ghi có số km | 167 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 14.04.2022 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Evidencní kontrola, celkem 121. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 121 | — |
| Pravidelná | 31 | 93,5 % |
| Pred registrací | 13 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
Z 31 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 29, tedy 93,5 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 29 | 93,5 % |
| Kết quả 2 | 2 | 6,5 % |
| Kết quả 3 | 0 | 0,0 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 1.1.14.1.2. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 1.1.14.1.2 | B | Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 6.1.6.1 | B | Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. | 1 |
| 5.1.2.3.1 | B | U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. | 1 |
| 5.1.2.2.1 | B | U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2022 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 55 | 26 |
| 2025 | 54 | 5 |
| 2024 | 39 | 0 |
| 2023 | 14 | 0 |
| 2022 | 6 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Chevrolet Epica | 102 | 1 490 | 93,2 % |
| Volvo V 50 | 102 | 30 850 | 93,2 % |
| Barkas B 1000 | 101 | 2 383 | 90,6 % |
| Lexus RX450H+ | 101 | 8 | 100,0 % |
| Mercedes-Benz 450 | 101 | 282 | 97,8 % |
| Volvo C40 (mẫu xe hiện tại) | 101 | 31 | 93,5 % |
| Ford TOURNE0 | 100 | 1 369 | 92,0 % |
| Volvo S 60 | 100 | 20 355 | 94,3 % |
| Lexus LC500 | 99 | 343 | 99,1 % |
| Mercedes-Benz E 250 | 99 | 6 727 | 96,0 % |
| Daewoo Tico | 98 | 8 384 | 85,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.