Các mẫu khác của hãng Volvo
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 776 xe con dòng xe Volvo V50, đưa mẫu xe này lên vị trí 341. thứ trong nhóm xe con (M1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 990 xe riêng biệt và 18 175 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 990 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 18 175 |
| Kiểm định định kỳ | 14 700 |
| Kết quả “đạt” | 91,4 % |
| Bản ghi có số km | 18 128 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 18.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 14 700. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 14 700 | 91,4 % |
| Evidencní kontrola | 1 446 | — |
| Pred registrací | 1 077 | — |
| Opakovaná | 703 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 185 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 33 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 24 | — |
| Technická silniční kontrola | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 3 | — |
Z 14 465 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 13 223, tedy 91,4 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 13 223 | 91,4 % |
| Kết quả 2 | 730 | 5,0 % |
| Kết quả 3 | 512 | 3,5 % |
| Khác / không ghi rõ | 235 | 1,6 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 693 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 329 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 306 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 266 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 203 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 180 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 138 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 124 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 113 |
| 8.2.2.2.1.1 | B | Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. | 104 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 100 |
| 8.2.2.2.1.8 | B | Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. | 71 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 59 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 48 |
| 2.4.1 | A | Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. | 47 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 2 809 | 2 589 |
| 2025 | 4 146 | 3 718 |
| 2024 | 4 506 | 3 916 |
| 2023 | 1 229 | 926 |
| 2022 | 1 180 | 888 |
| 2021 | 882 | 603 |
| 2020 | 910 | 671 |
| 2019 | 584 | 366 |
| 2018 | 707 | 473 |
| 2017 | 169 | 82 |
| 2016 | 251 | 124 |
| 2015 | 92 | 32 |
| 2014 | 72 | 33 |
| 2013 | 84 | 40 |
| 2012 | 105 | 68 |
| 2011 | 117 | 52 |
| 2010 | 144 | 64 |
| 2009 | 149 | 37 |
| 2008 | 39 | 18 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| BMW 116 | 800 | 21 149 | 96,1 % |
| Cupra Ateca | 790 | 136 | 98,5 % |
| Peugeot 205 | 790 | 56 238 | 86,3 % |
| Nissan NV200 | 779 | 6 489 | 93,3 % |
| BMW I I3 | 778 | 2 826 | 97,2 % |
| Volvo V50 (mẫu xe hiện tại) | 776 | 14 700 | 91,4 % |
| BMW 320D | 772 | 14 690 | 96,6 % |
| Škoda 125 | 763 | 27 403 | 87,6 % |
| BMW 118 | 736 | 22 319 | 95,7 % |
| Daihatsu Terios | 732 | 7 539 | 92,1 % |
| Škoda Forman | 732 | 119 253 | 85,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.