Các mẫu khác của hãng Zetor
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 26 phương tiện T1 dòng xe Zetor 11741, đưa mẫu xe này lên vị trí 148. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại T1 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 68 xe riêng biệt và 707 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 68 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 707 |
| Kiểm định định kỳ | 599 |
| Kết quả “đạt” | 96,4 % |
| Bản ghi có số km | 474 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 09.10.2008 – 12.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 599. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 599 | 96,4 % |
| Evidencní kontrola | 74 | — |
| Opakovaná | 18 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 8 | — |
| Pred registrací | 7 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
Z 535 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 516, tedy 96,4 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 516 | 96,4 % |
| Kết quả 2 | 15 | 2,8 % |
| Kết quả 3 | 4 | 0,7 % |
| Khác / không ghi rõ | 64 | 12,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.9.7.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 12 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 9 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 7 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 6 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 5 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 2 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 48 | 46 |
| 2025 | 86 | 78 |
| 2024 | 53 | 47 |
| 2023 | 25 | 23 |
| 2022 | 47 | 46 |
| 2021 | 68 | 65 |
| 2020 | 46 | 42 |
| 2019 | 34 | 24 |
| 2018 | 44 | 39 |
| 2017 | 42 | 34 |
| 2016 | 36 | 20 |
| 2015 | 16 | 8 |
| 2014 | 27 | 20 |
| 2013 | 42 | 33 |
| 2012 | 33 | 22 |
| 2011 | 5 | 3 |
| 2010 | 23 | 18 |
| 2009 | 25 | 24 |
| 2008 | 7 | 7 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 5011 | 27 | 5 157 | 95,5 % |
| Zetor 9540 | 27 | 2 953 | 97,0 % |
| Fendt 718 | 26 | 292 | 99,6 % |
| New Holland T7.250 | 26 | 418 | 99,2 % |
| Same Iron | 26 | 391 | 97,0 % |
| Zetor 11741 (mẫu xe hiện tại) | 26 | 599 | 96,4 % |
| Zetor 140 | 26 | 672 | 93,9 % |
| Zetor 6245 | 26 | 9 162 | 95,5 % |
| Zetor 6711 | 26 | 2 787 | 95,1 % |
| John Deere 6120 | 25 | 464 | 97,5 % |
| John Deere 6910 | 25 | 432 | 95,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.