Další modely značky KTM
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 23 vozidel kategorie LC modelové řady KTM 620, což toto vozidlo řadí na 461. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 148 různých vozidel a 897 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 148 |
| Evidované prohlídky | 897 |
| Pravidelné prohlídky | 484 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 93,2 % |
| Záznamy s tachometrem | 828 |
| Dostupné období | 14.10.2008 – 14.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 484. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 484 | 93,2 % |
| Evidencní kontrola | 321 | — |
| Opakovaná | 31 | — |
| Pred registrací | 29 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 29 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 484 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 451, tedy 93,2 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 451 | 93,2 % |
| Výsledek 2 | 29 | 6,0 % |
| Výsledek 3 | 4 | 0,8 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 14 | 12 |
| 2025 | 13 | 8 |
| 2024 | 17 | 11 |
| 2023 | 26 | 14 |
| 2022 | 33 | 20 |
| 2021 | 37 | 11 |
| 2020 | 29 | 15 |
| 2019 | 42 | 18 |
| 2018 | 61 | 30 |
| 2017 | 54 | 36 |
| 2016 | 59 | 31 |
| 2015 | 87 | 42 |
| 2014 | 88 | 54 |
| 2013 | 65 | 42 |
| 2012 | 67 | 40 |
| 2011 | 90 | 45 |
| 2010 | 48 | 25 |
| 2009 | 62 | 29 |
| 2008 | 5 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha XVS 1100A | 24 | 796 | 96,7 % |
| Yamaha YBR125 | 24 | 337 | 96,7 % |
| Zongshen 125 | 24 | 629 | 96,0 % |
| Jialing Yuki | 23 | 481 | 93,1 % |
| Jincheng JC250-6 | 23 | 448 | 95,5 % |
| KTM 620 (aktuální model) | 23 | 484 | 93,2 % |
| Kawasaki ZZR 600 | 23 | 715 | 93,4 % |
| Kymco Dink 150 | 23 | 562 | 95,7 % |
| Kymco Pulsar | 23 | 350 | 98,6 % |
| MZ 125 | 23 | 607 | 85,7 % |
| Suzuki GSX 600 | 23 | 938 | 93,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.