Další modely značky New Holland
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 12 traktorů modelové řady New Holland 8560, což tento traktor řadí na 229. místo mezi traktory kategorie T1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 64 různých vozidel a 302 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 64 |
| Evidované prohlídky | 302 |
| Pravidelné prohlídky | 256 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 178 |
| Dostupné období | 12.11.2008 – 09.07.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 256. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 256 | 97,3 % |
| Evidencní kontrola | 38 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 225 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 219, tedy 97,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 219 | 97,3 % |
| Výsledek 2 | 5 | 2,2 % |
| Výsledek 3 | 1 | 0,4 % |
| Jiný / neuvedený | 31 | 13,8 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 8.4.1.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 7 | 6 |
| 2025 | 14 | 11 |
| 2024 | 25 | 22 |
| 2023 | 23 | 18 |
| 2022 | 12 | 10 |
| 2021 | 17 | 16 |
| 2020 | 26 | 24 |
| 2019 | 32 | 29 |
| 2018 | 9 | 8 |
| 2017 | 13 | 12 |
| 2016 | 15 | 12 |
| 2015 | 15 | 13 |
| 2014 | 15 | 11 |
| 2013 | 9 | 9 |
| 2012 | 20 | 19 |
| 2011 | 16 | 12 |
| 2010 | 15 | 12 |
| 2009 | 15 | 11 |
| 2008 | 4 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 5911 | 13 | 1 578 | 95,1 % |
| Zetor 6011 | 13 | 3 931 | 95,4 % |
| Deutz-Fahr 5120 | 12 | 146 | 98,6 % |
| Landini Landpower | 12 | 153 | 100,0 % |
| Merlo F 28 | 12 | 151 | 96,6 % |
| New Holland 8560 (aktuální model) | 12 | 256 | 97,3 % |
| New Holland VIZ | 12 | 1 738 | 96,5 % |
| Solis 75 | 12 | 114 | 99,0 % |
| Zetor 4911 | 12 | 1 306 | 95,5 % |
| Zetor Fortera | 12 | 338 | 97,5 % |
| JCB 536-60 | 11 | 96 | 96,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.