Các mẫu khác của hãng Inpro
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 156 rơ-moóc dòng xe Inpro 01, đưa mẫu xe này lên vị trí 107. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 516 xe riêng biệt và 1 254 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 516 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 254 |
| Kiểm định định kỳ | 1 090 |
| Kết quả “đạt” | 92,2 % |
| Bản ghi có số km | 2 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 13.05.2014 – 09.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 1 090. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 090 | 92,2 % |
| Opakovaná | 87 | — |
| Evidencní kontrola | 74 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 1 090 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 1 005, tedy 92,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 1 005 | 92,2 % |
| Kết quả 2 | 83 | 7,6 % |
| Kết quả 3 | 2 | 0,2 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.10.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 2 |
| 6.1.1.2.2 | B | Některé spojovací prvky (šrouby, nýty, sváry) nebo výstužné desky rámu jsou zjevně uvolněné, prasklé nebo chybí. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 4.8.2.1.4 | B | Số lượng odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 1 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 4.2.1.1.3 | B | Nguồn světla zjevně vadný (např. zčernalá žárovka) nebo poškozený tak, že zjevně ovlivňuje fotometrické vlastnosti obrysové nebo denní svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.10.2.1 | A | Uvolněné uchycení zásuvky k vozidlu, které však neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 7.90.2.2 | B | Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2014 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 41 | 32 |
| 2025 | 109 | 101 |
| 2024 | 295 | 269 |
| 2023 | 99 | 92 |
| 2022 | 47 | 33 |
| 2021 | 102 | 85 |
| 2020 | 394 | 361 |
| 2019 | 120 | 107 |
| 2018 | 21 | 9 |
| 2017 | 12 | 1 |
| 2016 | 6 | 0 |
| 2015 | 3 | 0 |
| 2014 | 5 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| ON 5B | 170 | 3 275 | 90,9 % |
| Tema 3 | 166 | 296 | 84,8 % |
| Sport Jacht PR | 165 | 21 244 | 92,1 % |
| VZ 21 | 160 | 4 040 | 92,1 % |
| WT-Metall TH4 | 158 | 349 | 92,8 % |
| Inpro 01 (mẫu xe hiện tại) | 156 | 1 090 | 92,2 % |
| Vlastní Výroba Valník | 155 | 11 777 | 90,0 % |
| Vario AK | 154 | 5 180 | 92,5 % |
| SV-Přívěsy Gallen | 153 | 319 | 93,7 % |
| Kobras 6-M | 151 | 2 603 | 87,4 % |
| Přívěs Vlastní Výroby Vlastní | 151 | 5 298 | 90,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.