Các mẫu khác của hãng VZ
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 160 rơ-moóc dòng xe VZ 21, đưa mẫu xe này lên vị trí 105. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 624 xe riêng biệt và 4 663 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 624 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 4 663 |
| Kiểm định định kỳ | 4 040 |
| Kết quả “đạt” | 92,1 % |
| Bản ghi có số km | 330 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 08.10.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 4 040. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 4 040 | 92,1 % |
| Evidencní kontrola | 341 | — |
| Opakovaná | 275 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
Z 4 040 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 3 722, tedy 92,1 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 3 722 | 92,1 % |
| Kết quả 2 | 267 | 6,6 % |
| Kết quả 3 | 51 | 1,3 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.10.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 14 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 12 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 6 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 6 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 3 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 3 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 3 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 3 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 2 |
| 6.2.90.2.2 | B | Upevnění čela nebo sloupků valníkové karoserie nákladního prostoru je uvolněné natolik, že je narušena pevnost a spolehlivost konstrukce valníkové karoserie. | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 6.2.90.1.2 | B | Zjevná koroze, deformace nebo praskliny bočnice, čela nebo sloupku, která narušuje pevnost nebo těsnost valníkové karoserie nákladového prostoru. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 141 | 127 |
| 2025 | 233 | 212 |
| 2024 | 224 | 204 |
| 2023 | 206 | 184 |
| 2022 | 193 | 169 |
| 2021 | 170 | 155 |
| 2020 | 248 | 224 |
| 2019 | 254 | 220 |
| 2018 | 227 | 177 |
| 2017 | 203 | 165 |
| 2016 | 259 | 208 |
| 2015 | 328 | 275 |
| 2014 | 328 | 282 |
| 2013 | 285 | 239 |
| 2012 | 353 | 314 |
| 2011 | 344 | 302 |
| 2010 | 308 | 272 |
| 2009 | 299 | 256 |
| 2008 | 60 | 55 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Podlešák T 550 | 173 | 1 439 | 90,5 % |
| Brenderup B01 | 172 | 1 147 | 90,8 % |
| ON 5B | 170 | 3 275 | 90,9 % |
| Tema 3 | 166 | 296 | 84,8 % |
| Sport Jacht PR | 165 | 21 244 | 92,1 % |
| VZ 21 (mẫu xe hiện tại) | 160 | 4 040 | 92,1 % |
| WT-Metall TH4 | 158 | 349 | 92,8 % |
| Inpro 01 | 156 | 1 090 | 92,2 % |
| Vlastní Výroba Valník | 155 | 11 777 | 90,0 % |
| Vario AK | 154 | 5 180 | 92,5 % |
| SV-Přívěsy Gallen | 153 | 319 | 93,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.