Các mẫu khác của hãng JCB
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 72 phương tiện T1 dòng xe JCB 541-70, đưa mẫu xe này lên vị trí 56. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại T1 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 320 xe riêng biệt và 1 431 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 320 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 431 |
| Kiểm định định kỳ | 883 |
| Kết quả “đạt” | 95,8 % |
| Bản ghi có số km | 1 096 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 14.10.2008 – 15.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 883. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 883 | 95,8 % |
| Evidencní kontrola | 354 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 88 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 61 | — |
| Pred registrací | 24 | — |
| Opakovaná | 21 | — |
Z 698 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 669, tedy 95,8 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 669 | 95,8 % |
| Kết quả 2 | 28 | 4,0 % |
| Kết quả 3 | 1 | 0,1 % |
| Khác / không ghi rõ | 185 | 26,5 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.9.7.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 23 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 15 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 5 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 5 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 3.3.2.2 | B | Uvolněné, nespolehlivé nebo poškozené uchycení zařízení pro nepřímý výhled nebo nemožnost aretace v seřízené poloze neumožňuje řidiči poskytovat jasný výhled z vozidla předepsaným směrem. | 1 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 1 |
| 7.90.1 | B | Xe není označeno předepsanými údaji. | 1 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 80 | 72 |
| 2025 | 75 | 62 |
| 2024 | 103 | 74 |
| 2023 | 129 | 101 |
| 2022 | 147 | 111 |
| 2021 | 126 | 88 |
| 2020 | 129 | 96 |
| 2019 | 137 | 108 |
| 2018 | 102 | 62 |
| 2017 | 66 | 22 |
| 2016 | 48 | 23 |
| 2015 | 55 | 23 |
| 2014 | 56 | 7 |
| 2013 | 58 | 6 |
| 2012 | 43 | 15 |
| 2011 | 40 | 12 |
| 2010 | 18 | 1 |
| 2009 | 15 | 0 |
| 2008 | 4 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 6945 | 75 | 6 010 | 94,5 % |
| Zetor 5748 | 74 | 7 878 | 94,4 % |
| Zetor 6340 | 74 | 4 170 | 96,4 % |
| Fendt Favorit | 73 | 1 716 | 97,4 % |
| John Deere 7810 | 73 | 1 161 | 95,5 % |
| JCB 541-70 (mẫu xe hiện tại) | 72 | 883 | 95,8 % |
| Zetor 8441 | 70 | 2 248 | 97,5 % |
| Zetor 5718 | 69 | 9 744 | 95,1 % |
| John Deere 6420 | 68 | 1 122 | 97,3 % |
| New Holland T 5060 | 67 | 952 | 95,4 % |
| Zetor Super | 67 | 2 663 | 96,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.