Các mẫu khác của hãng Zetor
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 69 phương tiện T1 dòng xe Zetor 5718, đưa mẫu xe này lên vị trí 58. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại T1 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 375 xe riêng biệt và 11 280 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 375 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 11 280 |
| Kiểm định định kỳ | 9 744 |
| Kết quả “đạt” | 95,1 % |
| Bản ghi có số km | 6 893 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 03.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 9 744. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 9 744 | 95,1 % |
| Evidencní kontrola | 1 102 | — |
| Opakovaná | 358 | — |
| Pred registrací | 35 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 16 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 14 | — |
| Historického vozidla | 7 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 8 317 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 7 911, tedy 95,1 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 7 911 | 95,1 % |
| Kết quả 2 | 256 | 3,1 % |
| Kết quả 3 | 150 | 1,8 % |
| Khác / không ghi rõ | 1 427 | 17,2 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.9.7.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 146 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 79 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 78 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 54 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 51 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 48 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 46 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 41 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 38 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 37 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 35 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 29 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 28 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 27 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 24 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 431 | 409 |
| 2025 | 559 | 534 |
| 2024 | 694 | 637 |
| 2023 | 836 | 776 |
| 2022 | 621 | 565 |
| 2021 | 767 | 697 |
| 2020 | 872 | 800 |
| 2019 | 926 | 833 |
| 2018 | 621 | 542 |
| 2017 | 468 | 384 |
| 2016 | 477 | 391 |
| 2015 | 675 | 531 |
| 2014 | 465 | 372 |
| 2013 | 568 | 465 |
| 2012 | 646 | 540 |
| 2011 | 532 | 411 |
| 2010 | 480 | 370 |
| 2009 | 580 | 453 |
| 2008 | 62 | 34 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 6340 | 74 | 4 170 | 96,4 % |
| Fendt Favorit | 73 | 1 716 | 97,4 % |
| John Deere 7810 | 73 | 1 161 | 95,5 % |
| JCB 541-70 | 72 | 883 | 95,8 % |
| Zetor 8441 | 70 | 2 248 | 97,5 % |
| Zetor 5718 (mẫu xe hiện tại) | 69 | 9 744 | 95,1 % |
| John Deere 6420 | 68 | 1 122 | 97,3 % |
| New Holland T 5060 | 67 | 952 | 95,4 % |
| Zetor Super | 67 | 2 663 | 96,0 % |
| Zetor 16245 | 66 | 2 122 | 95,6 % |
| Zetor 12011 | 64 | 3 262 | 95,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.