Các mẫu khác của hãng John Deere
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 73 phương tiện T1 dòng xe John Deere 7810, đưa mẫu xe này lên vị trí 54. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại T1 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 261 xe riêng biệt và 1 392 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 261 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 392 |
| Kiểm định định kỳ | 1 161 |
| Kết quả “đạt” | 95,5 % |
| Bản ghi có số km | 971 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 22.10.2008 – 09.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 1 161. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 161 | 95,5 % |
| Evidencní kontrola | 172 | — |
| Opakovaná | 35 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 14 | — |
| Pred registrací | 8 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 2 | — |
Z 1 012 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 966, tedy 95,5 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 966 | 95,5 % |
| Kết quả 2 | 39 | 3,9 % |
| Kết quả 3 | 7 | 0,7 % |
| Khác / không ghi rõ | 149 | 14,7 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.9.7.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 17 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 7 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 7 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 6 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 6 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 3 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 3 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 2 |
| 8.2.2.2.2.1 | B | Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 8.2.2.2.2.2 | B | Pokud výrobce vozidla kategorie T nebo C s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: | 2 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 65 | 62 |
| 2025 | 68 | 61 |
| 2024 | 83 | 73 |
| 2023 | 88 | 75 |
| 2022 | 90 | 80 |
| 2021 | 79 | 69 |
| 2020 | 115 | 96 |
| 2019 | 117 | 99 |
| 2018 | 97 | 64 |
| 2017 | 81 | 62 |
| 2016 | 58 | 51 |
| 2015 | 80 | 70 |
| 2014 | 48 | 36 |
| 2013 | 67 | 54 |
| 2012 | 71 | 67 |
| 2011 | 78 | 61 |
| 2010 | 48 | 32 |
| 2009 | 52 | 45 |
| 2008 | 7 | 4 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Steyr Kompakt | 76 | 366 | 98,8 % |
| Zetor 6945 | 75 | 6 010 | 94,5 % |
| Zetor 5748 | 74 | 7 878 | 94,4 % |
| Zetor 6340 | 74 | 4 170 | 96,4 % |
| Fendt Favorit | 73 | 1 716 | 97,4 % |
| John Deere 7810 (mẫu xe hiện tại) | 73 | 1 161 | 95,5 % |
| JCB 541-70 | 72 | 883 | 95,8 % |
| Zetor 8441 | 70 | 2 248 | 97,5 % |
| Zetor 5718 | 69 | 9 744 | 95,1 % |
| John Deere 6420 | 68 | 1 122 | 97,3 % |
| New Holland T 5060 | 67 | 952 | 95,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.