Các mẫu khác của hãng PL
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Chưa có các mẫu xe khác.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 19 rơ-moóc dòng xe PL 190, đưa mẫu xe này lên vị trí 412. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Chưa có các mẫu xe khác.
Tổng hợp dựa trên 111 xe riêng biệt và 2 154 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 111 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 2 154 |
| Kiểm định định kỳ | 1 821 |
| Kết quả “đạt” | 89,1 % |
| Bản ghi có số km | 176 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 06.11.2008 – 16.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 1 821. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 821 | 89,1 % |
| Opakovaná | 188 | — |
| Evidencní kontrola | 142 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 3 | — |
Z 1 821 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 1 622, tedy 89,1 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 1 622 | 89,1 % |
| Kết quả 2 | 179 | 9,8 % |
| Kết quả 3 | 20 | 1,1 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 6 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 5 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 3 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 3 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 2 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.5.4.1.6 | B | Umístění zadní mlhové svítilny (popř. párem svítilen) na vozidle nesplňuje požadavky na její uspořádání nebo orientaci nebo požadavky na její umístění vzhledem k výšce vozidla nebo vzhledem k vzdálenosti od brzdové svítilny, nebo jejímu úhlovému naklopení či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky její geometrické viditelnosti. | 1 |
| 4.8.2.1.7 | B | Umístění odrazek na vozidle, nesplňuje požadavky na jejich uspořádání, orientaci, třídu odrazky nebo umístění vzhledem k šířce, výšce nebo délce vozidla, úhlovému naklopení všemi směry (±3°) či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky jejich geometrické viditelnosti. | 1 |
| 7.90.1 | B | Xe není označeno předepsanými údaji. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 70 | 61 |
| 2025 | 109 | 94 |
| 2024 | 101 | 80 |
| 2023 | 117 | 98 |
| 2022 | 148 | 124 |
| 2021 | 135 | 114 |
| 2020 | 104 | 85 |
| 2019 | 112 | 92 |
| 2018 | 99 | 82 |
| 2017 | 108 | 89 |
| 2016 | 115 | 84 |
| 2015 | 140 | 119 |
| 2014 | 144 | 131 |
| 2013 | 137 | 112 |
| 2012 | 128 | 111 |
| 2011 | 104 | 92 |
| 2010 | 143 | 130 |
| 2009 | 129 | 112 |
| 2008 | 11 | 11 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Antip 7521 | 19 | 147 | 93,9 % |
| HP 650.83 | 19 | 345 | 95,1 % |
| Inpro CA | 19 | 181 | 90,6 % |
| NP 2M | 19 | 1 585 | 87,4 % |
| Neptun N7-253PTW | 19 | 54 | 90,7 % |
| PL 190 (mẫu xe hiện tại) | 19 | 1 821 | 89,1 % |
| PV 90 | 19 | 827 | 89,6 % |
| Rapid DV | 19 | 248 | 94,4 % |
| TPV Trailers EU1310 | 19 | 260 | 92,7 % |
| Vezeko ---R1X1X | 19 | 41 | 92,7 % |
| Agados Konkurent | 18 | 1 127 | 94,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.