Các mẫu khác của hãng Vapp
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 364 rơ-moóc dòng xe Vapp PA, đưa mẫu xe này lên vị trí 19. thứ trong nhóm rơ-moóc (O2) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 639 xe riêng biệt và 6 520 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 639 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 6 520 |
| Kiểm định định kỳ | 5 522 |
| Kết quả “đạt” | 95,7 % |
| Bản ghi có số km | 354 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 01.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 5 522. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 522 | 95,7 % |
| Evidencní kontrola | 767 | — |
| Opakovaná | 209 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 8 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 6 | — |
| Pred registrací | 4 | — |
| Technická silniční kontrola | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 5 521 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 5 284, tedy 95,7 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 5 284 | 95,7 % |
| Kết quả 2 | 191 | 3,5 % |
| Kết quả 3 | 46 | 0,8 % |
| Khác / không ghi rõ | 1 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.10.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 47 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 28 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 22 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 14 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 13 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 11 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 5 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 3 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 3 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 3 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 3 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 3 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 225 | 210 |
| 2025 | 260 | 239 |
| 2024 | 313 | 295 |
| 2023 | 297 | 276 |
| 2022 | 321 | 285 |
| 2021 | 348 | 298 |
| 2020 | 358 | 311 |
| 2019 | 358 | 297 |
| 2018 | 403 | 328 |
| 2017 | 359 | 299 |
| 2016 | 392 | 317 |
| 2015 | 436 | 344 |
| 2014 | 439 | 367 |
| 2013 | 411 | 335 |
| 2012 | 388 | 329 |
| 2011 | 405 | 338 |
| 2010 | 363 | 306 |
| 2009 | 379 | 300 |
| 2008 | 65 | 48 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Niewiadow BR2 | 515 | 1 226 | 91,8 % |
| Martz 4 | 485 | 975 | 86,1 % |
| Vezeko --- | 406 | 1 190 | 95,4 % |
| Akri AKR | 399 | 4 748 | 92,7 % |
| Hobby 30 | 388 | 1 553 | 98,4 % |
| Adria Adora | 383 | 710 | 97,0 % |
| Eurotrailers Profi | 368 | 1 061 | 94,2 % |
| Humbaur HT | 366 | 1 918 | 91,3 % |
| Humbaur HTK | 364 | 1 426 | 90,6 % |
| Vapp PA (mẫu xe hiện tại) | 364 | 5 522 | 95,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.