Các mẫu khác của hãng Vapp
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 49 rơ-moóc dòng xe Vapp Express, đưa mẫu xe này lên vị trí 195. thứ trong nhóm rơ-moóc (O2) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 93 xe riêng biệt và 2 891 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 93 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 2 891 |
| Kiểm định định kỳ | 2 554 |
| Kết quả “đạt” | 96,9 % |
| Bản ghi có số km | 61 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 06.10.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 2 554. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 554 | 96,9 % |
| Evidencní kontrola | 261 | — |
| Opakovaná | 71 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 2 554 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 2 474, tedy 96,9 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 2 474 | 96,9 % |
| Kết quả 2 | 72 | 2,8 % |
| Kết quả 3 | 8 | 0,3 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.7.1.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 15 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 13 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 12 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 12 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 7 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 7 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 6 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 3 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
| 4.10.4.2 | B | Elektrické propojení tažného vozidla s přípojným vozidlem nefunguje správně v důsledku chybného ukostření nebo chybného zapojení, na tažném a přípojném vozidle svítí rozdílné svítilny (funkce). | 1 |
| 4.5.1.1.6 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 227 | 220 |
| 2025 | 326 | 314 |
| 2024 | 311 | 291 |
| 2023 | 237 | 217 |
| 2022 | 185 | 162 |
| 2021 | 227 | 201 |
| 2020 | 139 | 126 |
| 2019 | 191 | 163 |
| 2018 | 184 | 157 |
| 2017 | 181 | 151 |
| 2016 | 187 | 160 |
| 2015 | 132 | 107 |
| 2014 | 99 | 83 |
| 2013 | 92 | 75 |
| 2012 | 66 | 53 |
| 2011 | 63 | 50 |
| 2010 | 27 | 20 |
| 2009 | 14 | 4 |
| 2008 | 3 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Adam 67 | 49 | 782 | 92,5 % |
| Adria Action | 49 | 77 | 97,4 % |
| Bürstner Club | 49 | 775 | 93,3 % |
| Chateau 466C | 49 | 127 | 94,5 % |
| Maro HEL02 | 49 | 491 | 87,8 % |
| Vapp Express (mẫu xe hiện tại) | 49 | 2 554 | 96,9 % |
| Anssems MSX | 48 | 247 | 91,5 % |
| Humbaur Balios | 48 | 230 | 95,7 % |
| Knaus 500 | 48 | 243 | 96,7 % |
| Wormann Apollo | 48 | 457 | 92,6 % |
| Cheval Liberte C500 | 47 | 90 | 93,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.